Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthagynátok a munkátokat, és...

Otthagynátok a munkátokat, és az addigi életeteket a szüleitek kedvéért?

Figyelt kérdés
Messze élek a szüleimtől, kb. 250 km van köztünk. Nem én terveztem így, itt kaptam állást az egyetem után, de semmi sem köt ide, csak baráti kapcsolatok. Havonta egyszer hazalátogatok, és anyu egyre gyakrabban mondogatja, hogy jó lenne, ha nem lennék olyan messze. Elmondja, hogy ha pl. gyerekem lesz, akkor messziről nem tud majd segíteni, és én sem neki, ha megbetegedne. Most, hogy éppen nincs barátom sem, talált nekem egy állást, szinte ugyanaz lenne a dolgom, mint most, csak másik cégnél. Lakhatnék otthon, nem kéne albérletre költeni. Ugyanakkor tudom, hogy 7 év önállóság után nem lenne zökkenőmentes a hazaköltözés, és igazából annak idején is örültem, hogy messze vagyok aputól, aki mindig jobban tudta, hogy mit kéne csinálnom.
2013. máj. 26. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én városba visszaköltöznék de nem haza.
2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, semmiképpen nem mennék vissza. Ebböl nem säl ki jó dolog. Örülj, hogy most van normális munkád meg saját életed.
2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem költöznék vissza a helyedben, akkor is okod volt arra hogy ott maradj ahol most vagy. Meg újra vissza szokni a régi környezetbe, ráadásul úgy hogy 7 évig egyedül éltél... én a helyedben nem mennék, bármennyire is imádom a szüleimet.
2013. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Legalább ha visszaköltözöl lesz koszt&kvartéj, szinte semmire nem kell költened és gyűjthetsz míg nem lesz pénzed egy normális lakásra.
2013. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Max a városba, a közelbe igen, de a szülői házba sosem.
2013. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minek mész vissza, ha még barátod sincsen? Hol van még akkor az a gyerektéma, amit anyukád emleget...?


Visszamész, és mondjuk 5 évig szarul érzed magad egy új, ismeretlen, munkahelyen, amiről kiderül, hogy egy nagy kalap sz*r, csak mert lehet majd lesz gyereked egy ismeretlentől, akit lepasszolhatsz anyádnak hetente egyszer, mert egy városban laktok? Mi van?


És miért betegednének meg a szüleid...?


Fölöslegesen tervezgeted ezeket a dolgokat, úgysem tudod, mi hogy alakul. Akarsz most a szüleiddel együtt lakni, vagy nem? Ennyi...

2013. máj. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sohasem.
2013. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En sem koltoznek vissza. Az okok azok, amit a tobbiek irtak.
2013. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a városba visszaköltöznék,persze ha tényleg lenne ott munka.de a szüleimhez nem,pedig nagyon szeretem őket.így mindenki élhetné a saját életét,de ha szükség lenne egymásra ott lennénk
2013. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!