Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 9 hőnapos kisfiam miért...

Blisztina kérdése:

A 9 hőnapos kisfiam miért csak az apját szereti!?

Figyelt kérdés
Most már biztos vagyok benne mert három napja mikor kiteszi a lábát a házből azon nyomban ordít mint a sakál már megőrülök tőle! Van valakinek valami tanácsa? Ha felveszem az se jő, ha a kiságyba van az se jő. Semmi se jő ha játszok vele ha szépen beszélek akkor se vagyok neki jő. De ha meglátja az apját egyből elhalgat. Kezdek ki fogyni a türelmi játékből ha valakinek van valami ötlete sürgősen írjon kérem.
2013. máj. 27. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk nőj fel és viselkedj anyaként ne úgy mintha a gyereked hisztis testvére lennél. Nekem még gyerekem sincs mégis tudom, hogy náluk ez megszokott viselkedés egyes életszakaszokban.
2013. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
hőnapos? meleg a fiad?
2013. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Rajzold meg a férjed arcképét, ragaszd a fejedre, és férfiruhában legyél

Nem fog bőgni a gyerek

20/F

2013. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Te mennyire kötődsz a gyerekhez? Mennyit foglalkozol vele?
2013. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele sokat, főleg olyankor, amikor apuci is otthon van. Akkor természetes lesz neki, hogy veled van. Most valószínű az a helyzet, hogy az apuka hazajön, rögtön vele kezd foglalkozni és ezért ragaszkodik annyira az apuhoz. Neked természetesen ott van a háztartás is, és úgy érzi, csak apu foglalkozik vele.
2013. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy az első írta: életkori sajátosság. Vannak anyás időszakok, vannak apásak. Nem tudom, melyik a jobb :-)

Nekünk az bejött, hogy fényképeket mutatunk neki. Most 1,5 éves, minden reggel úgy kezdődik hogy én leülök vele és az albummal, apa meg "kioson" dolgozni.

2013. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Foglalkozz vele akkor is, mikor ott van vele az apja, ne csak akkor, amikor sír... ne úgy viselkedj vele, mint egy kötelességgel, hanem úgy mint a gyermekeddel!

Egyébként lehet, hogy az apját ritkábban látja, ezért örül neki mikor vele lehet... de szerintem egy 9 hónapos kisbabánál, ez természetes! Nem szeretnék előítéletekkel jönni, de nem lehetséges, hogy nem nagyon szereted a babát? mert a gyerekek megérzik, ha nem szeretettel, hanem muszájból foglalkoznak velük...

2013. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!