Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az lenne a legjobb ha nem...

Az lenne a legjobb ha nem lennél!?

Figyelt kérdés
hogy mondhat ilyet egy szülő a gyerekének :O,??
2013. máj. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Sokszor egy szülő mond olyanokat amiket később megbán!Nem kell komolyan venni!Remélem ez nem sűrűn van?Elöszőr is gondolkozz,hogy mivel váltottad ki a dühét!
2013. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
dühből, mert keserű az élete ... nem biztos, hogy belegondolt
2013. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól, a szülő nem mindig viselkedik szülőként, engem is összehoztak mégis rám dobálta már hogy megbánta hogy megszült, ha kétszer is végig gondolta volna inkább elvetetett volna

20/F

2013. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az én anyám leköpött és azt orditotta a fejemhez hogy kár hogy vagyok naki.

nah azóta született nekem egy lányom, de biztos hogy nem fogok neki ilyen ocsmányságot a fejéhez vágni akár mit is tett.

szóval kedves anyukák el lehet gondolkozni.

2013. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, sok stressz, megoldatlan dolgok, sok minden halmozódhat(ott) benne, aminek következtében bármilyen apróság is képes nagyon sok embert az őrület határára sodorni (vagy tovább is). Nagyon sok függ attól hogy milyen az ember. Lelkileg mennyire labilis. Az én véleményem, hogy ha szereti a szülő a gyerekét, akkor nem mond ilyet bármi is történjen. De sajnos sokszor előfordul, hogy igazán nem is szereti.
2013. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!