Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A legjobb barátnőm férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm férjhez akar menni egy vadállathoz! Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm 2011 nyarán kiköltözött németbe a családjával. Miközben kint volt megismert egy itteni srácot,aki abban a faluban lakik,ahol én (barátnőm is itt lakott). Barátnőm az akkori magyar pasiját kidobta a mostani miatt. Nem nagyon foglalkoztunk az új barátjával, amíg barátnőm vissza nem költözött a falunkba egyedül. Eleve az a baj, hogy a barátnőm most lesz 17 éves, a vőlegénye meg 26. A barátjának se érettségije, se jogsija.... és most akar kocsit venni a barátnőm apja nevére. (a vőlegénye félévig németben dolgozott, elég messze a barátnőmtől, viszonylag jól keresett). Egy év után meg megkérte a barátnőm kezét(most lesznek októberben 2 éve együtt)

Na szóval, nagyon manipulálja a barátnőmet, míg kint volt a barátnőm ő rendszeresen csalta, amit a barátnőm nem rég tudott meg. Ennek ellenére még vele van. Nem védekeznek, és félek teherbe ejti. A barátnőm itteni gyámja (keresztanyja)nem tudja eltiltani őket (a srác 5 házzal arrébb lakik). A srác füvezik és árulja. Tiszta vadállat eleve. Lepukkant helyen lakik és oda akarja költöztetni a barátnőmet!!!! A barátnőm eleve úgy találkozhat a sráccal, ha a keresztanyjától elkéredzkedik, ami nem olyan nagy baj, ám a barátnőm nagymamája, akivel él (ők a ház földszintjén laknak, a barátnőm keresztanyja meg az emeleti részen)tőle kéredzkedik el. Ebből vannak a balhék. A barátja meg mindig üvöltözik velük ha nem tetszik neki, hogy haza kell mennie, fenyegeti őket (nagymamát, keresztanyját) már velem is üvöltözött,nem egyszer....

Úgy manipulálja szegény lányt, hogy észre sem veszi. Tőlem is el akarja venni...Tegnap történt, hogy találkoztam volna barátnőmmel, de a csávó meg nem engedte, úgy, hogy már a megbeszélt időben és helyen vártam rá. A keresztanyja kiakadt, a barátnőmre,mert nem ez volt az első esett, hogy azért a kis senkiért hazudozott meg átvágta a fejünket.

Barátnőm szülei meg támogatják őket, azzal magyarázkodnak, hogy "Szerelmesek!"

Most jelenleg az van, hogy összeházasodnak, mivel a keresztanyja (a gyámja) belefáradt ebbe az egészbe. Úgy van vele, hogy vagy vissza küldi a szüleihez, vagy azt csinál amit akarnak, vagy összeházasodnak és akkor a barátnőm mehet lakni hozzá.

Segítsetek, mert már az ideg összeroppanás szélén vagyok. Mit tegyek, hogy véget vessek ennek? A barátnőm szerelmes, ezért nem látja át a dolgokat, a csávó meg nem szereti csak a német kapcsolat kell neki. Eddig egyedül rám hallgatott,jobban ismerem őt mint a saját szülei... de már rám sem akar hallgatni:/

Mit csináljak?


2013. máj. 19. 15:37
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
tudom kicsit bonyolult, de szerintem azért meg lehet érteni kb....
2013. máj. 19. 15:38
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Az o dolga.
2013. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
A srácot jelentsd fel a rendőrségen! Ez valószínűleg mindent meg fog oldani.
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Amig nincs 18 éves, nem házasodhat meg a gyámhatóság engedélye nélkül, még akkor sem, ha terhes.


Ha odajön cirkuszolni, akkor hivják ki a rendörséget zaklatás miatt.


Ha a srác füvet árul, akkor jelentsétek fel, utána egy ideig nem lesz lehetösége manipulálni a lányt.


A lány szülei hol vannak? Mert azért nekik kellene odafigyelni rá.

2013. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek jött haza a csaj egyáltalán?A szüleinek kellett volna helyretenni a srácot,meg elküldeni melegebb éghajlatokra.
2013. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
gondoltam már, hogy feljelentem, csak nem tudom milyen váddal.... a fű miatt?
2013. máj. 19. 15:46
 7/32 A kérdező kommentje:
nehezen ment neki a suli, és a srác miatt jött haza
2013. máj. 19. 15:47
 8/32 A kérdező kommentje:
a szülei németben vannak és a húgát nevelik, örülnek h nincs ott....
2013. máj. 19. 15:48
 9/32 anonim ***** válasza:
83%

????

Miért, szerinted a fű nem illegális? Aki használja, kaphat felfüggesztett börtönt, de egy rossz mozdulatára be is csukják. Aki meg terjeszti, azokra jó hosszú évek várnak a böriben.

2013. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
tudom h fel kell jelenteni, csak már fenyegettem ezzel és ha börtönbe kerül emiatt, akkor engem okolnának, akkor is ha nem én köptem
2013. máj. 19. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!