Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem érdekli a szüleimet...

Nem érdekli a szüleimet ekcémám, vagy túl sokat kérek?

Figyelt kérdés

Hiába kértem már többször, hogy ne illatosított wc-papírt vegyenek, hanem simát, mert kirepedezik tőle a bőröm.. A nemi szervem és a fenekem is ekcémás.. Nagyon kellemetlen :(

Szappanból is a babát veszik, ami a legrosszabb összetételű, tele van olyan anyagokkal, amikre allergiás vagyok. Mondtam, hogy menjünk el együtt nézni olyat, ami jó nekem, de neem mert az biztos 5000 ft-ba kerül... Pedig van ugyanolyan árban, mint a baba, de nem veszik meg nekem, mert "ne hisztizzél már"

A kezem olyan, mintha rohadna. Van, hogy gennyes a kezem, olyan durva a helyzet. Hiába használtam rá szteroidos krémet, mikor folyton irritálják ezek az anyagok.


Anyagilag sem állunk rosszul, az sem lehetne kifogás.. De nekik ez csak hiszti. Én meg egyre rosszabbul érzem már magam, ebben az időben kesztyűvel sem tudom már takargatni a kezemet, a buszon úgy bámulják, mintha leprás lennék..


2013. máj. 30. 15:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha van zsebpénzed, akkor abból megajándékozhatnád magad esetleg. De nagyon szomorú, hogy nem foglalkoznak ezzel. Ha fiatal korodban nem tudod rendesen ápolni, akkor hiába gyógyulnak be a sebek pár év múlva, a nyomok látszódni fognak.
2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 klopusz ***** válasza:
100%

Hát, ha valóban ez a helyzet, akkor nagyon elkeserítettél.

Mivel a szüleid ennyire tesznek a bajodra, csak azt tudnám javasolni, hogy vásárolj magadnak külön wc-papírt, szappant, tusfürdőt és minden ilyesmit, ne használd az övékét. Szerintem ezeket a holmikat tartsd a szobádban és szükség esetén abból használj.

2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nincs zsebpénzem és alig kapok valamire pénzt.

Osztálypénzért is könyörögnöm kell minden évben.

2013. máj. 30. 15:33
 4/31 A kérdező kommentje:
És a legszebb ebben, hogy engem meg érdekeljen minden bajuk, hogy jaj épp fáj a fejük, a derekuk, hallgassam végig vagy különben milyen bunkó vagyok.
2013. máj. 30. 15:35
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz szólni valamelyik nagyszülődnek, hogy vegyenek már neked, mert a kedves gyerekek nem hajlandóak?
2013. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Meghaltak már.
2013. máj. 30. 15:36
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
Kidobálod az összes tusfürdőt, budipapírt, felgyújtod, körbetekered mondjuk a TV-t, és amíg nem tudatosul bennük, hogy EZ EGY KOMOLY PROBLÉMA, addig minden újonnan vásárolt termékkel ezt teszed. Esetleg elviszed rászorulóknak. Kitartást! :(
2013. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg menj el a körzeti orvosodhoz, akitől kérd, hogy utaljon be bőrgyógyászhoz. Kísérjen el oda az anyukád, hátha belátja, hogy komoly dologgal játszik. A bőrgyógyász pedig 100%, hogy legalább háromféle kenőcsöt fel fog írni, amik még drágábbak, mint egy drogériában kapható szenzitív tusfürdő. Erre talán megveszik neked a szüleid a tőled kért termékeket. (Persze a legjobb lenne, ha a recepteket váltanák ki.)
2013. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Megvan! Írass az orvosoddal papírt, hogy erre és erre van szükséged az ekcémád miatt.

Azért egy orvosi utasítást már csak nem fognak hisztinek titulálni.

2013. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Egyszer vették meg a kenőcsöt nekem, többször nem fogják, meg is mondták.

Álmomban sem kísérne el az orvoshoz.. :(

2013. máj. 30. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!