Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tegyek, ha régen nagyon jó...

Mi tegyek, ha régen nagyon jó életem volt (anyagiakban), de mostanra tönkrementem, és napi szinten nélkülözök? A családom és a párom ez miatt minden nap veszekszik velem, ez normális?

Figyelt kérdés

Régen olyan életem volt, amit csak a filmekben lehet látni, természetesen ezzel együtt a családom és a párom is kivette ebből a részét(jó oldalát).

De mostanra szó szerint szegény lettem, napi megélhetési problémáim vannak(nem jut kaja sem az asztalra lassan), és már éreztetik velem, a hozzátartozóim is hogy nem tekintenek, így teljes értékű embernek.Addig míg volt pénz addig jó volta, most hogy egy átlag alatti életem van , mint mindenkinek ezelőtt ebben a családban egyből én vagyok a hibás?Azért is hibáztatnak, mert a szüleim nem tudják a számlájukat fizetni?

Ti mit tennétek?

És a párotok is csóró szemétládázik, meg parasztozik egész nap, aki meg régen belőlem élt!



2013. jún. 2. 11:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mi okozta a lecsúszást egyébként?
2013. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik, hogy a párodnak van lakása vagy valamije, úgyhogy jobb ha nm pattog
2013. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként hallottam már olyan esetről, hogy a vállalkozó a saját bal*aszsága miatt ment csődbe. Elbulizta az összes pénzt a haverokkal, míg ment a szekér, haza is adott, az igaz, de a családdal semmi időt nem töltött. Ilyen esetben bocsi, megértem ha parasztoznak. Nem véletlen bukik ekkorát egy ember, azért azt ne felejtsétek el kedves válaszolók, mert látom nagyon felpörögtetek és csak az asszonyt szidjátok!
2013. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 intrepid ***** válasza:
70%
Ha ennyire rajta van az asszonyod, hogy menni akar, akkor el kell engedni. Viszont ha beindul az üzleted, meglátod jelentkezik, hogy talán mégis meg kellene próbálni újból, no akkor megrimánkodtatni, és nem biztos, hogy visszafogadni. Ilyet százat találsz, sőt különbet.
2013. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Én sem értem, hogy lehet ennyire lecsúszni.

Nekünk is voltak hullámvölgyek, de amikor jól ment mindig tettünk félre, nem éltük fel a teljes bevételünket. Így a hullámvölgyek is elviselhetőbbek.


Mennyi idős vagy? Mióta vagy a pároddal? Gyerek van? Mit teszel most azért, hogy lábra állj?

2013. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
És te miért vagy olyan nővel, aki nem szeret téged, csak kihasznál? :S tudom, a szerelem nem egy egyszerű dolog. De a napnál is világosabb a helyzetedben, hogy egy parazitával élsz együtt, nem egy társsal. Nem szeret téged.
2013. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

1. rúgd ki a párodat a francba, nem szeret téged, neki csak az anyagi biztonság és a rongyrázás kell...

2. a családod is bunkó.

Nem tudsz megpróbálni egy kisebb albérletet szerezni? Vagy annyira sincs pénzed? Legközelebb rakj félre, legyen megtakarításod, és erősen keress melót...

2013. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Remélem kidobod azt a cafkát, és legközelebb a normàlis nőket veszed célba! Én a helyedben megszakitanm mindenkivel a kaocsolatot...
2013. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Dobd ki a nődet és vegyél el engem. Majd együtt kifundáljuk, hogyan szedjük meg magunkat újra. :)
2013. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Tényleg lépned kellene. Már azt tekintve, hogy az asszonytól elfelé.

Ez nem oké így, hogy amig volt miből, addig édesszivem, amikor meg neincs akkor meg csórószemétláda.

Igazából nem tudom min gondolkodsz. Ha jól értelmezem se gyerek, se közös vállalkozás.

Go ahead.

2013. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!