Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne csinálni apámmal?...

Mit lehetne csinálni apámmal? (Mióta nyugdíjas azóta olyan hülyeségeket csinál hogy ember nem bírja ki. ) Seeeeeeeeeeeeeeeeegítség!

Figyelt kérdés

- Esővízet gyújt azzal mos!

- Elzárta kint a főcsapon a vízet mert a bojlernél elromlott egy szelep és folyik!

(Ha egy pohár víz kell akkor is kétszer ki kell mennem az udvarra! Megnyitni elzárni)

- Hajnali 5-kor felhuzza a házban a redőnyöket és ordíbál hogy délig alszanak!

- Mindenkit ocsárol a családban!

- Csak neki lehet mindenben igaza!

- 5 éve dolgozom (18 évesen kezdtem) egy munkahelyen 8 órás munkaviszonnyal sokszor 13 órát és egyszer nemrég mikor 8 napot meloztam pihenőnap nélkül a 9. napon megkérdezi már megint nem mész dolgozni?

- Emberi kommunikációra nem képes!

- Már diliházba küld minket akik egy házban laknak vele!


Kezdem megérteni azokat akik a szüleiket öregkorukra bezárattatják!

Elköltözni nem tudok az anyagi forrásaim nemteszik lehetővé!



2013. jún. 2. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Ezek aztán az egetrengető hülyeségek... Nem is értemhogy tudsz meglenni vele egy légtérben! Ja! Hogy ő tart el? Ha nem tetszik, gyűjts össze egy kis pénzt, és költözz el.
2013. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Az utolsó mondatodban van a lényeg.

Nem lehet semmit sem csinálni, hanem tűrni, ha nem tudsz elmenni, és a saját lábadra állni. Mellesleg Te is leszel egyszer öreg...

2013. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Mondd meg neki, hogy már elkezdtél neki öregek otthonát keresni! :D
2013. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
JAJA utolsó respect. Amikor látod, hogy jön és hozzád szól mond neki erőteljesebben, hogy csönd most telefonálok(és úgy csinálsz mint aki telefonál). Utána oda mész hozzá és "nah találtam egy idősek otthonát, intézetet neked" és elkezded össze pakolni a cuccait vagy legalább megkérdezni, hogy hol a bőrönd h.nap indulhatsz is. Megverni nem fog(nem tud) ő öreg te fiatal jó persze az apád nem is kell erőszakoskodni. :D Hidd el be fog vállni néha fenyegesd meg amikor nem bír agával ezzel.
2013. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. Egyáltalán nem ő tart el külön fözünk magunknak nincs olyan hogy együtt eszik a család külön mindent meg kell vennem (wc papírtól kezdve élelmiszeren át a szappanig).

Nekem is külön dolgaim vannak meg neki is! Dugdossa a dolgait előlem esélyem se lenne rá hogy egy zsemlét is megegyek az ővéből! Amikor öcsém adott egy papírzsepit mert épp nem volt nálam 2 hétig azt hallgattam 1%-át írtam le a baromságainak! Tudod havi 78 ezerből behéz elköltözni! Egy embernek kicsit drága az albérlet! Meg tudod bármi is tönkremegy ebben a házban nekem kell kifizetni! Sajnos nekem se futja mindenre és én fizetem a számlák egy részét is így nehéz sporolni!

2013. jún. 2. 15:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Aki nem érzi át a dolgokat annak meg hasonló jókat kívánok hogy megtudják így nem élet az élet!
2013. jún. 2. 15:55
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Először is, azért mert valaki nyugdíjas, még nem biztos hogy 90 éves elbutult öregember. Az meg tévedés, hogy fogok valakit, és beteszem az otthonba, ezt csak a hülye hiszi el, szerintem apád nem dőlne be ennek. Az öregeket nem szokták bezáratni, max.keresnek egy idősek otthonát, ahol aztán kőkemény pénzért gondoskodnak róluk.Még az elfekvő sem ingyenes, ott is súlyos tízezrekbe kerül egy havi ellátás. Úgyhogy nem marad más, mint a magad ura lenni...
2013. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, én a 3. válaszoló vagyok. Viccnek szántam a választ, holott tudom, hogy ez nagyon is nem vicces. Átéltük mi magunk is. Nekünk nagynéni volt akivel kénytelenek voltunk az utolsó két évét együtt élni, pokol volt!!! Volt hogy kizárt minket a házból (este mentünk haza munkából és ott álltunk tehetetlenül). Volt hogy a botját ránk emelte, meg akart minket ütni. Mindenben csak a rosszat látta, bántott minket. Mi pedig nem bírtuk tovább cérnával, elkezdtünk idősek otthonát keresni neki.. Találtunk is egyet. Várni kellett rá, de ezalatt a néni meghalt. Együttérzek Veled.
2013. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az senkinek nem jut eszébe, hogy el kéne vinni orvoshoz? Nyilván nem viccből meg jókedvéből csinálja ezeket. Remélem veletek is ennyit fognak törődni a gyerekeitek!
2013. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
89%

Esővízzel mosni nagyon egészséges és spórolás is.

Viszont a többi nagyon paranoid téveszmés jeleket mutat. Én beszélnék a háziorvossal, mert ha baj van, akkor lehet, hogy még időben el lehet kezdeni a kezelést.

2013. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!