Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? Gyanúsítgat!

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de állandóan meggyanúsítgat hogy cigiztem pedig egyáltalán nem!életemben kétszer szippantottam bele cigarettába.a nővérem cigizik de szerintem őt már elfogatta,mivel anya is cigizik. egyszer talált nálam három szálat de az az osztálytársamé volt csak nem vihette haza én meg jó barátként eldugtam neki és megtalálta

azóta elméletileg állandóan cigi szagom van főleg ha egy bizonyos barátnőmmel találkozok.tudom róla (barátnőmről)h már többet cigizett mint én de nekem mi közöm van ahhoz.

de lehet semmi köze nincs hozzá mert már úgyis meggyanúsított mikor nem vele találkoztam mit csináljak elegem van!!!14/L


2013. jún. 2. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mond el neki..

hogy anyu a barátnőm cigizik,és te is cigizel! jó hogy érzed a cigi szagot!!!...

amúgy szagolja meg a szád :D kb enyi.

2013. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez egyik sem igaz!neki van cigi szaga nem nekem azt biztos érezném!!!
2013. jún. 2. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Észérvekkel tudod meggyőzni.


Pl. egyszer sem látott rágyújtani, de ha egyszer rászoksz, akkor te nem fogsz titkolózni.

Elvégre ő is meg a nővéred is cigizik, miért kéne neked elbujdosni?

Azért nem látott, mert NEM dohányzol.


Lehet még érv, hogy pl. miből lenne rá pénzed?

Van egy fiú, aki utálja a cigifüstöt, szóval biztos hogy nem dohányzol. Lényegtelen, hogy van-e ilyen konkrét fiú, de így talán felfogja anyád, hogy tényleg nem fogsz rágyújtani, mert van "motivációd".

Azért ilyen, mert megtalálta nálad a három szál cigit. Gondolom, az se segítene a dolgon, ha a barátnőd kicsit besegítene. A magyarázkodás persze nem jó.

Mondjuk mondhatná anyukádnak ezt: "Nagyon köszönöm, hogy amikor (itt jön a neved)-nél megtalálta a cigimet, nem szólt a szüleimnek."


Idővel elül a vihar a biliben.

2013. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!