Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szulok mert varjak el hogy...

A szulok mert varjak el hogy tamogassuk oket penzzel vagy hogy miert varnak el barmit is azert mert megszultek?

Figyelt kérdés
Elvegre ok akartak engem.O csinalt meg en nem kertem tole szivesseget szoval nem tartozom neki semmivel.Az hogy eltart kotelessege mert a gyereke vagyok. "Tiszteljük a szüleinket, bár nem tudom, miért?" F.A. A szülő ne akarjon vissza semmit a gyerekétől! Örüljön neki, ha a gyerek tovább tudja adni másnak amit tőle, a szülőtől kapott. A szülő nem várhat semmit a gyerekétől! A szülőnek kíváncsinak kell lennie: "Ki vagy drágám?" Nem nevelni! Izgatottan kivárni, mi lesz belőle?" Ezt Feldmar Andras kanadaban elo pszichologus mondta a tegnapi eloadasan es nagyon igaza van szerintem
2013. jún. 2. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Abba belegondoltál már, hogy esetleg ők nem téged akartak, hanem egy normális gyereket?
2013. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy?
2013. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem mindenki úgy vállaljon gyereket, hogy anyagilag sose kelljen később rá támaszkodni. Lehúzni csak azért, mert már dolgozik, valóban undorító. Ettől függetlenül elég furán fogalmazod meg a dolgokat.
2013. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ja. Majd akkor is igy gondolkodj, amikor a saját gyereked vágja ezt hozzad
2013. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Most vagy egy-két ember ir ki néphergelő kamukérdéseket, vagy tényleg ennyi retardált ember van, mindenesetre jelentettem a kérdést.

Kerdező te meg menj világgá, a szüleid hejében egy szál gyufa nem kellene tőled...

2013. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
"helyében", bocsánat!
2013. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkók voltak veled a szüleid, és csak egy elszakadt óvszer eredménye vagy, megértem, hogy miért vagy ilyen haragos. De akkor sincs jogod általánosítani, normális szülők megérdemlik a tiszteletet, és ne szólj le millió és millió embert, csak mert téged két szerencsétlennel "áldott meg" a sors...
2013. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon remélem, hogy ez csak egy kamu kérdés... ha nem, akkor szívből kívánom, hogy hozzád is így viszonyuljon majd a saját családod! Már ha lesz... én a magam részéről nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is egy ilyen embertől szeretne gyereket...
2013. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az tényleg igaz,hogy a szülő ne várja el a gyerekétől,hogy később visszakapja azt a támogatást,amivel ő felnevelte a gyerekét.De!! ha a szülő megfelelően végezte dolgát és sikeresen felnevelt egy értelmes embert,akkor a gyerekben benne kell legyen az az érzés,hogy magától értetődő,hogy segítse a támogatásra szoruló szülőjét.
2013. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

van olyan szülő, aki megérdemli, hogy támogassák őket, ha rászorulnak


de megértem, hogy az olyanok, akik csak azért csinálnak gyereket, mert éppen babázni volt kedvük, utána nem foglalkoztak vele, meg rosszul is bántak vele, majd az orra alá dörgölték, h megszültelek, innentől kuss a neved, és így meg úgy, azok tényleg nem érdemlik meg

2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!