Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám 2 napja nem szól hozzám,...

Anyám 2 napja nem szól hozzám, azért mert nem akkor jöttem haza amikor meg volt beszélve. Ráadásul még csak elé se merek állni azzal hogy mi volt az oka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy fiú miatt késtem,de azt a fiút ellenszenvesnek tartja..nem merek beszélni vele erről,mert előzőleg még sírtam is a srác miatt,akkor még vigasztalt,de azt mondta jobb ha elfelejtem,de nem tettem...és hát kiderült hogy a srác is szeret.
2013. jún. 3. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?Mennyit késtél? Mikor késtél? Lány vagy legalább?:D


Mert nem mindegy, hogy du. 2 helyett 4-re értél haza vagy 10 helyett reggel 6-ra.Főleg, ha 13 éves vagy.

2013. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15/L, szombat este 11 óra helyett hajnali egykor jöttem haza.De azt is megmondtam hogy kikkel megyek ki,mert őszinte szoktam lenni,csak hát az a fiú visszatartott..:$
2013. jún. 3. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a legjobb megoldás, hogy odaállsz anyud elé, bocsánatot kérsz és megígéred, hogy többet ilyet nem csinálsz. És ezt gondold komolyan, mert nagy baj lesz. EGy fiú miatt sem hozhatod a frászt anyudra... csak próbáld beleképzelni magad az ő helyzetébe.

A fiúnak legközelebb megmondod, hogy haza kell érned 11-re és ha ezt nem érti meg,akkor el kell felejteni a fiút.

2013. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
és volt nálatok gumi?:D:D
2013. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De én kinnt akarok vele maradni...csak hát gondolom többet már nem mehetek ki.Kb az h nem szól hozzám felér egy életfogytiglannal O.o Ezért inkább már megse kérdezem hogy most a héten ki mehetek-e vele...:/
2013. jún. 3. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeli 1-kor még nincs keresni valós kint ennyi idősen. Én sem engednélek el.
2013. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mellesleg az utca végén voltam csak..
2013. jún. 3. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
En egy oltari pofonnal fogadtalak volna. Megallapodtal anyukaddal valamiben, es nem tartottad be. Azt sugallod, hogy megbizhatatlan vagy. 15 evesen este 9re otthon kene mar lenned, nemhogy hajnali 1ig kimaradni!
2013. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen én se maradhattam 10nél tovább...még a szomszédba sem teljesen normális dolog. jobb ha betartod a szabályokat mert anyud is csak akkor fog benned bizni.

17 évesen se maradhattam bulikba sem, koncerten sem.egyszer nem jöttem haza az egész nyarat otthon kellett töltenem. Majd ha 18leszel-szöveggel. És totálisan megértem. Túl fiatal és naiv a tinivilág azt hiszik övék a világ és bármit megtehetnek. persze az anyák ilyenkor nagyon aggodnak féltenek. Valszeg ezért is nem szol hozzád mert megbántottad ezzel hogy nem tartod be a szabályokat és aggodhat érted.


És csak 26 éves vagyok nem kiégett felnött és igy mondom hogy teljesen megértem. akkor persze nem igy volt. de majd te is megérted.

Örülj neki h nem tilt el a sráctol hanem vele lehetsz 11-ig.....ha igy folytatod nem is láthatod majd soha. na persze ilyenkor jön a szöveg h akkoris megszökök stb. és mire jo az? ha meg gáz van mehetsz vissza kuncsorogni hogy igazad volt anya bocsáss meg. nem egyszerübb békében lenni? neked is jo anyádnak is jo és legalább ott vagytok egymásnak a bajban.....becsüld már jobban anyádat!

2013. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Két kezed tedd inkább össze, hogy ennyi idősen 11-ig kint lehetsz... Normál esetben ennyi idősen suli után haza, oszt kuss van. Nem értem, miért kell ezt ennyire elszúrni...

Anyukád majd megbékél, de ilyet többé ne csinálj.

2013. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!