Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok. 17 éves korom óta tudom, hogy meleg vagyok, de a szüleimnek idáig nem mondtam el, mert még nem volt kapcsolatom. Nemrég viszont megismerkedtem egy fiúval, akivel kezd komolyra fordulni a dolog. Csak normális válaszokat légyszi!


21/f



2013. jún. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondd el, főleg addig ne, míg otthon laksz.
2013. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Addig, míg nincs stabil háttered addig ne mondd el, ha így állnak a szüleid hozzá. És igazuk van a többieknek, hogy ne a barátod mondja meg, hogy elmondd otthon vagy ne. Nehéz dolog titkolózni, de sajnos az élet sokszor rákényszerít akár homoszexualitásról van szó, akár nem.


Egy ilyen vallomás soha sem könnyű. Anyám toleránsabb volt, apám már nem. Mindig szidta a melegeket, de olyan szinten, hogy sósavba kellene mártani őket.... meg hasonlók. Amikor anyám nekiszegezte a kérdést, hogy mi lenne, ha a saját fia lenne meleg csak annyit válaszolt: hát azt elfogadnám, de csak azt.

Erős jellemnek tartottam magam ebből a szempontból, s nagyon sok mindenen keresztül mentem, már ami az ismerkedést illeti, mert nagyon az viszont nagyon nehéz. De amikor lett nekem is egy kapcsolatom (és nem három hetes, hanem három hónapos), elmondtam anyámnak, hogy van valakim. Annak ellenére, hogy tudtam nem lesz semmi baj, megkérdezte fiú vagy lány? Egyből rávágtam: fiú, majd elkezdtem sírni. Ő pedig vett egy nagy levegőt, megkérdezte: te most miért sírsz???

2013. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

"elkezdtem sírni."


miért sírtál?

2013. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nagyon nem jó otlet hogy kikéred elobb a véleményuket, hogy mit gondolnak róluk. Elmondják minden rossznak, majd ezután mondod el hogy te is az vagy? Ennél rosszabb megoldás kevés van. Szerintem még várj.
2013. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

22:38-as


Nem tudom. Őszintén.

Gyerekkoromtól kezdve hallgattam, hogy bármit elmondhatok nekik, meg ha az utolsó gyilkos lennék akkor is a gyerekük lennék. Aztán úgy jött ki a lépés, hogy az akkori főnököm inkább költött a cég megjelenésére, mint hogy kifizessen minket, s pénz kellett ahhoz, hogy ki tudjunk mozdulni.


Elég sok mindenen mentem keresztül, s mindig sikerült megőriznem a póker arcot, s soha nem mutattam gyengének magam. Ezért volt számomra is meglepő, amikor elbőgtem magam.

2013. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi segítséget! Mindenkinek!


# 35/35 tegnap 08:11!

Én megértelek, lehet, hogy én is elsírnám magam. :(

2013. jún. 12. 08:53
 37/41 anonim ***** válasza:
15%
Anyu én egy hercegnő vagyok mond ezt és egyből tudni fogja.
2013. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
#37, vagy rossz a humorod, vagy egyszerűen csak nagyon bunkó vagy!
2013. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
#38: Hát szerintem mind2...
2013. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
64%

Ezt úgy találtam ki hirtelen (egyszerű volt mert hatalmas dumagép vok xd):


"Anya, apa mondanom kell nektek vmit... Kérlek ne haragudjatok rám... Az azonos neműekhez vonzódom, van már egy komolyabb kapcsolatom is. Már régóta elakartam mondani, csak nem volt rá alkalmam."

A többi már megy simán, biztos meg fognak érteni téged, elvégre a szüleid. ;)

2013. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!