Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig van joga a szülőnek...

Meddig van joga a szülőnek beleszólni gyereke életébe?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok sose dolgoztam komolyan, nem tanultam felelősséget, drogoztam, ittam, mindig a szüleim tartottak el, nem volt rám idejük nagyon mert sokat dolgoztak csak pénzt kaptam tőlük figyelmet kevesebbet persze azért nem mondanám őket rossz szülőknek. Jelenleg nyugtató függő vagyok egy drogos barátom van aki lehúz anyukám munkanélküli lett van egy csomó hitelünk én ugy érzem krisna völgybe szeretnék menni egy időre h ne golyózzak be de mivel csak apukám dolgozik így nagy a nyomás h ha itt hagyom a szüleim mi lesz. Ugyanakkor félek h én ebbe igy belerokkanok nem bírok előrébbjutni
2013. jún. 6. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon jó lépés, hogy felébredtél, és akarsz valamihez kezdeni, még semmi sem késõ, ha komolyan gondolod.Munkát is olyat keress, ahol nem találkozhatsz ilyen dolgokkal.
2013. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*ne másoktól!!! A ne kimaradt.
2013. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyomásról beszélsz? Jelenleg is a szüleid (már csak apukád) tartanak el, nem? Anyukád valószínűleg előbb fog munkát találni, mint te. Bocs, de te csak sajnáltatod magad.
2013. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 gaxal válasza:
Nem, ha mindenbe beleszól akkor egy kibabozott szar alak vagy!
2013. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Többször végigrágtam (elég nehéz olvasni, mert alig használsz írásjelet). Nem értem a kérdést:"Meddig van joga a szülőnek beleszólni gyereke életébe?" Ki szól bele és mibe?? Egyelőre csak magad sajnálgatod, keresed a felelőst, csak magadba nem nézel.
2013. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a siránkozást, keress valami munkát,dobd ki a drogos barátodat, vagy legalábbis pénzt ne adj neki, így be tudsz segíteni a szüleidnek, lekötöd magad és nyugtatókra sem lesz szükséged. Ha a szüleid látják, hogy összekaptad magad és már nem viselkedsz úgy, mint egy 10 éves gyerek, akkor nem is fognak úgy kezelni.
2013. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 dani900 ***** válasza:

Milyen nyugtató, doki írta fel?

És, kértél már segítséget valahonnan, pszichológustól, vagy hasonlókat átéltektől?

2013. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!