Vajon mi történhetett?

Figyelt kérdés
December 24-e óta nem láttam és nem is beszéltem a lányommal.Egyik pillanatról a másikra eltűnt az életemből és amikor az exemet kérdeztem a miértről,akkor csak annyit mondott,h mindennek oka van és én a gyereknek még egy fagyit sem veszek.Továbbra is önkéntesen fizetem a Gyt.,de még mindig nem tudok a gyerekemről semmit sem,hiába próbálkozom különböző módon.Nagyon az a gyanúm,h anyuka fűti ellenem és már talán,régebben is ezt tette.
2013. jún. 7. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyereket? Mert teljesen egyszerű a megoldás ha kiskorú. Megítélt láthatásra mész, ha nincs otthon vagy bármi más feljelentést teszel az anya ellen láthatás korlátozása miatt. Minden alkalommal, szép nagy büntetés majd észhez téríti.
2013. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gyermekem 15 éves.A baj csak az,h a gyerekem se mutat hajlandóságot arra,h tartsa velem a kapcsolatot :(
2013. jún. 7. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk dettó ugyanez volt. Én az anya vagyok, a lányom egyszercsak megmakacsolta magát, hogy NEM megy az apjához. Szó szerint könyörögtem neki, aztán fenyegettem, ordítottam neki, mire kibökte, hogy minden alkalommal más és más nő van az apjánál, vele nem foglalkozik, stb. csak nekem nem akarta ezt elmondani. Beszéltem az apjával, aki nem értette, hogy ez miért baj.Szerinte én ellene nevelem a gyereket, aki egyébként 14 éves, és marhára nem lehet befolyásolni. Nálatok nem történhetett valami?!
2013. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy akarja vagy sem. Gyerek iskolába sem akar menni, még is kell neki. Lehet akarja csak anyja mellett nem meri mondani.
2013. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
10 éve együtt vagyok a jelenlegi párommal,akit a gyermekem már 4 éves kora óta ismer.Soha nem volt ellene,szinte,a saját gyerekeként kezelte amikor nálunk volt.Gyerekünk se született,akikre féltékeny lehetne.Viszont,én azt nem gondolnám,h anyuka kötelezné bármilyen szinten is arra a gyerekünket,h jöjjön hozzám,mert azt mondta neki,h jól van kislányom,ha nem akarsz,akkor nem kötelező menni.Ő ezt azzal indokolja,h nagy már a gyerekünk.
2013. jún. 7. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És te miért hagyod? Nem az anyának kell eldönteni hanem neked?
2013. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sovány vigasz, de családokban is így van ez. A lányoknak csak kislánykorukban van szükségük az apjukra, most hogy már nagy nemigen van közös téma az apával. Nyilván nem neked fog beszámolni a fiúkról, önmagáról.

Menj el a lakásukra, aztán ott biztos megtalálod a lányod, beszélj vele négyszemközt, aztán ha nemet mond a további találkozásokra, ne erőltesd.

De akkor a pénzt is minimalizáld, amit fizetsz rá.

2013. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már 2 évvel ezelőtt megpróbálta velem ezt eljátszani anyuka elöszőr,de akkor a gyámüggyel megfenyegettem,sikeresen!Most újra kezdte a dolgot...Nem szeretném,ha a gyerekem lelkileg sérülne és rajta csattana minden,éppen ezért nem mentem még el a bíróságra vagy a gyámügyre.Nekem ez nem a bosszúállásról szól,hanem arról,h a gyerekemet látni szeretném legalább 1 hónapban 1-szer,még ha nem is velem beszéli meg a magán jellegű dolgait.15.000 Ft-ot fizetek rá,még ezt is csökkentetni?Szerintem,nem vinnék lejjebb.
2013. jún. 7. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj és beszélj a gyerekről, azért a suliról barátnőkről simán beszélgethetek. Gyerektartás és a láthatás nem függ össze, akkor is kell fizetned ha nem látogat meg soha. A gyerektartás fizetés kötelezettség, a láthatás pedig a jogod.
2013. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!