Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy aeroxom, és először...

Van egy aeroxom, és először elkezdett elég csúnya hangja lenni (visító, üveghang, nem is tom h jelemzzem), menni ment így egy darabig, de aztán egyszer megyek vele és alólam jövő nem kicsi cserregés, kerregés, közepette leállt. Vajon mi történhetett?

Figyelt kérdés
Nem indul be, ill. ha be akarom rúgni, olyan mintha a levegőt rugdosnám-semmi ellenállás-. szétszedésig még nem jutottunk el
2013. ápr. 15. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglepő, de láttam már olyat, hogy kilyukadt a dugattyú! Egy 100ccm-s magas fordulatszámú (16000) 2T versenygokarton. Egész nap gond nélkül működött, ment mint az álom, annyira talán még soha. Kicsit túl lett hajtva, de nem panaszkodott, csak otthon, szétszedés után maradt tátva a szám, mivel a dugattyú tetején kisujjnyi átmérőjű lyuk tátongott.
2013. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj h én hót hülye vagyok ehhez, fateromnak meg még nem volt ideje szétkapni a vasat h meglássuk mi is szállt el, csak kíváncsi vagyok tapasztalt-e már vki hasonlót, v esetleg tud-e adni vmi tippet h mégis mire számíthatok
2013. ápr. 15. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a csapágy esett szét, annak szokott sivító hangja lenni, bár az nem ilyen hamar.

Talán tűgörgők...

2013. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eltörte a gyűrűket, ezért nincs most kompresszió, ezért rúgdosod a levegőt.
2013. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ez mekkora problémának számít? mennyire lehet költséges a javítás?
2013. ápr. 18. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszes!
2013. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vészes, de ha lehet, törött gyűrűvel inkább ne forgasd a főtengelyt, mert tehetsz venne nagyobb kárt.
2013. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!