Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kellett olyannak gyerek,...

Miért kellett olyannak gyerek, aki kb. nem foglalkozott vele egész gyerekkorában?

Figyelt kérdés

Utána meg mikor felnőttnek szóba került, hogy nem voltak közös emlékek, meg kirándulások, közös foglalkozások akkor jött a "Mert fáradt voltam a munka miatt azért! És pihenni akartam!!!"

Na az ilyen embernek minek kellett gyerek?



2013. jún. 10. 09:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2013. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
A gyerek választja a szülőt, ez esetben ezt a sorsot választotta. Teljesen felesleges hibáztatnia a szüleit, "tudta", hogy mire vállalkozik. Gondolom te vagy a gyerek, mert elég dühösnek tűnsz. Szerinted ki miatt dolgozott? Persze értem én, nyilván nem egy mintaszülő, aki elhanyagolja a gyerekét, de neked ebből tanulnod kellett valamit.
2013. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Mindenki tökéletes szülőt szeretne, de olyan nincs.

Ebből élnek pszichiáterek, ott lehet panaszkodni meg értetlenkedni. Ha nekem is fizetsz 10 rongyot óránként, akkor én is beszélgetek Veled erről szívesen.

2013. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Az elhanyagolt gyerek általában vagy véletlen gyerek,vagy a segély miatt szülik,vagy a szülő ott és akkor helyes döntésnek gondolta a szülést,aztán utána kiderült,hogy nagyobb a feladat,mint gondolta.Mindenesetre aki akar a gyerekével törődni,az fog is,dolgozzon bármennyit.Élő példa ere apám,és szegény megboldogult édesanyám.
2013. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Jav.:élő példa erre
2013. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos az azért nem igaz, hogy csak a hátrányos helyzetű, szegény sorsú gyerekek elhanyagoltak. Napi szinten találkozom velük, és a rózsadombi villalakó kislány időnként mosdatlanabb, alultápláltabb és rosszabbul nevelt, mint szegényebb társai. Természetesen nem mind, de a gyerekkel valótörődés nem anyagi kérdés.
2013. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
BNézd Kérdező, valószínű, hogy alapvetően nem is kellett volna, csak "erkölcsi alapállásból" hordta ki és szülte meg. Vagy mert olyan volt a neveltetése, vagy mert belenyomta ebbe a környezete. És valójában, a lelke legmélyén inkább folyamatosan neheztel az életét döntő módon megváltoztatni "akaró" gyerekre...
2013. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#1 mielőtt rákatittottam annyira tudtam mit linkeltél be
2013. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
pfff "rákattintottam" nnna
2013. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Értem, nyugi... :)
2013. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!