Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál hozzá ha a 16...

Mit szólnál hozzá ha a 16 éves lányod egy 22 éves pasival járna?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy össze fogunk jönni. Engem nem érdekel a kor (persze azért határ van és ő pont ott van még most), kicsit érettebbnek tartom magam, nem vagyok bulizós fajta,kevés barátom van és próbálok a jövőmre koncentrálni, tehát nem vagyok felelőtlen és nem tudna semmi olyanra kényszeríteni amit nem akarok. Ez igaz rá is meg bárki másra is. A szüleim nem ismerik még, szóval kicsit félek, hogy mit szólnának hozzá a kora miatt főleg azért mert a nővérem is csak 21 éves lesz a pasijával együtt. De nálam nagy szó, hogy összejövök valakivel amúgy, ezt ők is tudják. Szerintetek?
2013. jún. 10. 13:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem nem vehető ki a szövegből, de sose volt még pasim.
2013. jún. 10. 14:02
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Ez még a pont belefér különbség ebben a korban,nyugi.

(ha meg tanul a fiú,akkor végképp nem lesz ebből gond)

2013. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Pont mostanában fejezete be a sulit, most dolgozik.
2013. jún. 10. 14:03
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

Hát van az a pasi, akit oda engednék hozzá, de alapból sajnos nem sok ilyennel találkoztam.


Mindenképpen elbeszélgetnék a fiúval (lenne valami közös program pl.: pecázás, és kiderülne, hogy ki ő), vagy szereznék róla információt valamilyen más úton módon.... ahogyan ezt tettem a lányaim jegyeseinél is. :)



45 ffi

2013. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Szia! én 15 évesen jöttem össze a barátommal ő akkor volt 22 már 8 éve együtt vagyunk. A korkülönbség szinte semmi.. Az én szüleim úgy vannak vele minél érettebb egy pasi annál jobb. Mert egy korodbeli 16 éves fiú az még gyerek..nagyon gyerek. A lányok meg ugye hamarabb érnek és igazi pasi kell nekik nem egy kisfiú :)
2013. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

Egyrészt 16 évesen nem is nagyon lehet valaki bulizós fajta, elvégre a bulihelyekre elvileg 18 alatt be se mehetnél...


Szerintem amúgy a korkülönbség nem gáz, kérdés, hogy az életmódotok mennyire hasonló.

2013. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Előző vok. legalább tud rád vigyázni ha megismerik a szüleid bátrabban elengednek vele bárhová.
2013. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel még nincs baj én szerintem. Az nem gond ha van köztük 6 év különbség, meg én azért örülnék ha a lányom egy komolyabb érettebb pasival járna aki jó példát mutatna neki.

Igaz nem vagyok még szülő, de engem ez nem zavarna.

2013. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

Mi a probléma? Szerintem minden pont jó.


Túlvagy az első...őőő..nehézségen, aztán már nem lesz para.


A szüleid díjazni fogják, hogy jól döntöttél..


jól döntöttél?

(..mertugye..jól ápolt, nincs tele tetkóval, orrában nincs karika, fényes a cipője, halkszavú, nem b*zdmegezik, és nem bunkó..)

2013. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kicsit azért tartok tőle. Jó, mondjuk ha behozom vagy valami biztos nem lesz az, hogy takarodjál ki meg nem fogják elküldeni csak nem tudom, hogy mit gondolnának vagy mondanának utána nekem. Egyszer tesóm találkozgatott egy 30 év körüli pasival és a szüleimnek ez nem tetszett. Mondjuk az kicsit más, mert tesóm akkor 19-20 volt. A szüleim között is csak 2 év van.

Amúgy normális gyerek, nincs baj vele. Szeret viccelődni, kedves, figyelmes.

2013. jún. 10. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!