Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szolnál hozzá, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnál hozzá, hogyha a férjedről kiderülne, hogy egyszer bántott egy nőt? Ráadásul nem is akárhogy!

Figyelt kérdés

Most tudtam meg egy régi storyt ami még az ismeretségünk előtt történ meg a férjemmel.

Egy buliban voltak a barátaival. Ilyen nyári tóparti fesztivál szerűségen. Ott valahogy belebotlottak egy nőbe akit elkezdtek csúfolni a kinézete miatt. Állítólag a nő nagyon nagy darab volt, meg szőrös és hasonlok. Azt mondja a férjem barátja, hogy úgy nézett ki a nő mint egy "NDK-s úszónő". Egyszercsak a nő megelégelte a gúnyolódást és a férjem egyik barátjának a fejéhez vágott egy hamutálat. Akinek felrepedt a szemöldökénél a bőr. Erre a férjem nekifutásból ököllel állba verte a nőt aki elájult.


Én nagyot csalódtam a férjemben, hogy képes volt egy nőt bántani!

Ti is csalódnátok a párotokban? Vagy csak én reagálom túl?


2013. jún. 9. 15:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak te vagy így ezzel!

Szerintem egy ilyen sztori után mindenki csalódna,ráadásul az is elég szánalmas,hogy a testalkata miatt csúfolnak valakit,ez óvodában volt szokás......

2013. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
78%
Én nem azért csalódnék,mert egy nőt hátba vert,inkább a mások lelki sárba tiprását nem tudnám elfogadni, akárhogy is néz ki az illető.
2013. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
74%

vazzeg...mekkorát üthetett?

amúgy kicsit tartanék tőle, ha ilyen a párom.

2013. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
80%
Naná, hogy csalódnék! Az én szememben az ilyen nem férfi, csak egy szánalmas féreg, aki képes a nála gyengébbeket bántani, legyen az nő, gyerek vagy akár egy állat.
2013. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
23%

Ezek szerint még igencsak fiatal lehetett, mikor ez történt. Ha meg a nő hozzávágott egy - gondolom nem épp könnyű - hamutartót a haverjához, csak mert csúfolták, akkor azért szerintem nem olyan meglepő, hogy behúzott neki egyet. Ha a havernak mondjuk a halántékát találta volna el, bele is halhatott volna, mindezt azért, mert két idióta lekövérezte. Intelligens ember nem foglalkozik vele, ha ilyen gyerekes dolgokat vágnak a fejéhez, a férjednek annyi a bűne itt szerintem, hogy lesüllyedt arra a szintre, hogy csúfolódjon, aztán meg kiállt a barátjáért. A nők hajlamosak túl sok mindent elvárni a pasiktól... A legtöbb férfi fiatal korában nem arról híres, hogy megfontolt és finom, ami nem zárja ki, hogy agyilag is felnőve ne legyen belőle kifejezetten lovagias álomférj.

Ha a férjed és a haverja elmennének valahová, tennének egy megjegyzést egy hatalmas nőre, az erre fejbe vágná a férjedet egy nehéz tárggyal, azt várnád el a haverjától, hogy álljon ölbe tett kézzel? Mert én személy szerint nem. Nem azt mondom, hogy szép és okos lépés volt bántani egy nőt, de azért túlreagálni sem kell, pláne, hogy már régen volt. Te sosem követtél el hibát még?

2013. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
76%
Csalódnék nagyon!!!Hogy lehet egy nôt bántani?!Na meg azért,mert nem tûrte a rajta való gúnyolódást...Akárhogyan is,de csúfolni vkit is a kinézete miatt dedós dolog!!!Szóval szégyelje magát a barátjával együtt!
2013. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
30%

azért egy 110 kilós bálna testű nő, tud ám meglepetést okozni!

olyat üt, mint a légkalapács.

szted ha az megbolondul, mint ahogy olvastuk, akkor ki fékezi meg?

olyan ez mint az IFA mikor lebillenti a homokot, a platóról, ha az útjában vagy, eltarol.csak egy ellentétes, de nagyobb erejű erővel lehet megállítani.

nyilván a férjed jó helyzetfelismerő képességgel bírt, és előző életében vmi boxoló lehetett, és letaglózta.

2013. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
84%

Hát másképp tekintenék rá, az biztos...

Sértegetni mást a kinézete miatt, undorító dolog. De még meg is ütni?! Hogy képzelte? Egyébként is lehet a nő beteg volt, azért volt túlsúlyos és szőrös, ebbe bele sem gondoltak?

Hány éves volt a férjed, amikor ez történt?

2013. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
28%
Mégis mit kellet volna tenni? Megvárni míg a hamutál után küldi a nő az asztalt is?:)
2013. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 intrepid ***** válasza:
27%
Szóval a Brünhilda kezdte? Ő okozott először sérülést. Mondjuk én kinézete miatt nem cseszegetnék valakit, de ha a társaságomban megsérül egy ember, vért látok, akkor nem finomkodok. Az a Brünhilda a szemét is kiverhette volna.
2013. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!