Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha lesz legénybúcsú, nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz legénybúcsú, nem lesz esküvő - szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

Nem sztriptízbáros legénybúcsú, hanem egy görbe este a haverokkal: délután hús sütés, sörözés, vizipipa, este valami szórakozóhely.


Ez tényleg nem fér bele?


2013. jún. 4. 13:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%

Ez mindig örökös vita.


Engem nem zavart mi is mentünk, a fiuk is mentek és ennyi.


Viszont voltam olyan helyen, ahol a férj nem engedte, és egyben tartották meg a partit, mindenki ott volt.

2013. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
Jól indul a házasság...
2013. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, a mi társaságunkban ez sosem volt probléma - gondolom azért, mert nem az a társaság vagyunk, ahol egy legény- vagy lánybúcsú arról szólna, hogy meztelen táncosok/táncosnők vonaglanak a házasulandókon :)
2013. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%
Nos, ha a partner igy all hozza, lehet esszerubb lenne lefujni az eskuvot... Hazaskent se mehetsz majd sehova?
2013. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%
A leírásodból Te sem ilyesmire gondoltál... S ha egy ilyen összejövetel probléma a lánynak, akkor alaposan elgondolkodnék, hogy kell-e nekem ő egy életre.
2013. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem adtál okot a bizalmatlanságra, akkor beleférhetne. De ha volt már stiklid, akkor ne csodálkozz.
2013. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
42%
A csaj egy hisztis, önbizalom hiányos p*na.
2013. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%

Én nő vagyok, de nem tiltanám meg a páromnak a legénybúcsút! Sőt úgy gondolom, semmit nem tilthatok meg neki, nem vagyok az anyja, vagy a gyámja, hanem a szerelme. Ha valamitől ő jól érzi magát, akkor miért ne tehetné? Persze normál keretek között, a megcsalást vagy olyat, ami ellenem irányul, azt nem hagynám.

Ha pasi lennék, azt mondanám a nőnek ebben az esetben, hogy jó drágám, akkor ne legyen esküvő. Mert ilyen feltételeket szabni, ami téged korlátoz, holott nem tennél semmi rosszat, az önző dolog. Mi lesz később, akkor innentől majd olyan lesz, mint az anyád, hogy mindenhová el kell kéretőznöd, és az ő jóváhagyásával állhatsz szóba a haverjaiddal? Ha most hagyod ezt, akkor már később nem fogsz tudni megálljt parancsolni.

Az én férjem szokott időnként ilyen összejöveteleket tartani a haverjaival, és nincs benne semmi rossz, megbízom benne annyira, hogy ne legyen egy rossz szavam sem. Cserébe én is megengedhetek ilyen bulikat a csajokkal.

37/N

2013. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
42%
Én ezt sohasem értettem...alap a búcsú (akár lány akár legény) az esküvő előtt....
2013. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%

Itt nem a búcsúval van a baj, (ami amúgy szerintem is hülyeség) hanem nyilván soha sehova nem engedi el a menyasszony a vőlegényt. Márpedig egy normális felnőtt párkapcsolatban ilyen nincs, hogy enged, nem enged. Ez egy vicc. Őrült aki ezt a típust elveszi, agy aki hozzámegy az ilyenhez.


Mi el-elmegyünk külön, a férjemet sokszor én beszélem rá, hogy nehogy már kimaradjon, nem jár el annyit, szedje össze magát, biztos jó lesz. Kifogásom a búcsú ellen sem lett volna, de nem akart. Én se akartam. Nem tudom nekem ez olyan erőltetett. Összeházasodunk, nem állt meg a világ forgása, megismerjük még a barátainkat is, előtte is utána is eljárunk velük, jól elvagyunk. Nekem nem volt szükségem egy rakás faszos fejdíszre, meg idióta feladatokra, a férjemnek meg ilyen úúúú haaaver mindent bele, vége az életednek most már típusú bulizásra. Egy sima bulizást meg nem neveztünk ki búcsúnak.

2013. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!