Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elvárja, hogy így...

A párom elvárja, hogy így keressek pénzt. Jogos?

Figyelt kérdés
Több éve élünk együtt, egy éve munkanélküli vagyok, keresek, de nem akad munka. Van egy bizonyos oldal, ahol kamerán keresztül egy kis 'mutogatásért' lehet pénzt szerezni. Ő elvárja, hogy így szerezzem meg magamnak a költőpénzem. Csak szerintem undorító ez a viselkedés? Eltűri, hogy másnak mutogassam magam, más lássa a testem, élvezkedjen a látványon?
2013. jún. 9. 11:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Én úgy hagynám ott az ilyen pasit, hogy észre sem venné, hogy eltűntem. Ez felháborító és a legmélyebben sértő. Mi lesz a következő? Kirak az utcára és bedrogoz, hogy minél tovább bírd?
2013. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Eléggé furcsa párod van....én majd mondanám neki,hogy mutogassa ô magát!!!És ha már ilyenekre kér,én megkérdôjelezném a helyedben hogy egyáltalán szeret-e?Undorító egy viselkedés. ...
2013. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem költözz haza, de miért költöztettek össze ha semmi jövedelmed nincs.ű
2013. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes egy párod lehet,már bocsi!NEM normális!

A barátom engem ilyenért tuti kidobna...de én is őt,nemhogy olyat mondanék neki,h 'kamerába mutogassa magát" és úgy szerezzen pénzt!

Ott nem csak mutogatnod kellene magad,hanem amit írnak ,"hogy több pénzt kapjál" meg kellene tenned! Szóval egyetértek,nem kicsit undoritó h ilyet kér tőled!!

2013. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó...a kérdező írta, hogy több éve élnek együtt, de csak egy éve nincs jövedelme! De azzal egyetértek, hogy el kell menni onnan.
2013. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
könyörgöm miért teszed fel ezt a kérdést?szerinted jogos?akkor lenne ha ti ezt mindketten megoldásnak látnátok....én biztos elküldeném a fenébe
2013. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
bocsánat...3-as volt az utolsó
2013. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

En mindennek az okat keresem, mi valtotta ki ezt a parodbol pl.?

1 eve nem talalsz munkat, viszont olyan oldal is van, hogy felnott tovabbkepzes!

TAlan a parodnak mar elege van abbol, hogy tetlenul ulsz, hiszen ez a latvany fogadja stb. itt barmennyire nagy volt a szerelem, de ezt eddig nem tapasztalta, most pedig nem fogadja el ezt, tehat neked kell valtoztatnod, kepezd magad tovabb!

2013. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
utolsó tehát a mai világban amikor sok diplomás embernek sincs munkája te normálisnak tartod ,hogy valakit a párja felkérjen .hogy így keressen pénzt?hát tudod ha esetleg te is hasonló cipőben jársz majd akkor lesz aki kiállít a sarokra pénzt keresni ...és akkor nyugodtan befogod majd a szád és csinálod
2013. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Hàt ez inkàbb sértő és lenéző,mint jogos...

Hàt ha ezt nem viccnek szànta hagyd ott. . .

2013. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!