Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem értem a saját anyámat...

Nem értem a saját anyámat most akkor mit gondol?

Figyelt kérdés

A sztori hogy beszámoltam neki a magánéletemről. Elmomdtam hogy barátom van 2 hónapja és szeretne bemutatni a hétvégén a szüleinek és elmennék ha megengedi.

Persze kicsit lesokkolta az ügy mert nem volt soha semmilyen barátom. Megkérdeztem hogy gond hogy van ? Azt momdta nem és örül neki hogy van meg legyen is de ne mutassak be sok fiút ha lehet.

Kérdezte hogy miyen a barátod ? Persze nem mondhattam hogy ú annyira helyes nagyon szerelmes vagyok belé el se hiszed milyen jóképű a szemei meg a haja levesznek a lábamról. Amellett okos és szerény hihetetlen személyiség. Mondtam neki inkább hogy nagyon okos meg rendes aranyos. Erre azzal jön hogy ő miért szeret engem ? Hát bocs...honnan tudjam...tudom egyébként mert mondta hogy szeret mert mindig nevetek meg mosolygok stb.

meg hogy biztos nem normális mert szóbaáll velem. biztos pupos meg sánta meg béna vagy kancsal meg ilyenek. meg ha annyira jó akkpr hogy lehet az hogy velem van pedig annyi szép lány van miért engem akarna egy normális fiú ?

ezen kiakadtam majdnem sirtam. az hogy a bátyám barátnője kicsit abnormàlis nem jelenti azt hogy az én barátom is ilyen lenne. másrészt tudatában vagyok hogy nem vagyok szép amit mimdig fel is emleget nekem hogy rosszul érezzem magam de a barátom meg folyton az ellenkezőjét hirdeti..itthon mindig megkapom hogy nem vagyok szép és érezzem magam hátrányba (de én nem fogom)

...

meg hogy ne hozzam a barátomat hozzánk mert nálunk rendetlenség és koaz van ne lássa ezt... ez is a bátyám csaja miatt va.a tesó m nem akarta bemutatni őt a szülőknek csak egy ünnepélyen ahol együtt voltak.

meg hogy fél a barátomtól

meg várjak a bemutatással mert hátha addigra már nem lesz velem

.

most komolyan.

ez milyen viselkedés ? nagyon fontos hogy mit gondol erről. erre csak oltogat hogy gyerekes vagyok még ehhez meg nem is vagyok szép a barátom biztos lúzer.. mi a fészkes fenének kell folyton oltgatni engem ..tudom és elfogadtam hogy nem szeret mert nem akart megszülni se de azért örültem volna ha ebben a témában kerüli a szarkasztikus megjegyzéseit. :(

meg ha nem tart tökéletesnek akkor az nem jelenti azt hogy valakinek ne lennék az. szánalmas a hozzám való viszonya de elfogadtam és nem is vagyok itthon sokat


2013. jún. 13. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Gyerek vagy vagy felnőtt?


Ha felnőtt, olvasd el a "Mérgező szülők" c. könyvet. Segítséget nyújt abban, hogy hogyan rendezd anyukáddal a kapcsolatod. Hogyan lépj túl.

2013. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként mennyi idős vagy?
2013. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk csak az én szüleim ismerik a pasimat, mert mi már 1 éve együtt vagyunk. Szerintem az lehetett a gond hogy akkor mentél oda hozzá mikor már a srác elakar vinni a szüleihez. Már az elején elkellet volna mondani. Elején anyám nálam is ilyen volt. Azóta már minden rendben van. Csinálj valami közös programot hogy megismerje a fiút hogy mennyire rendes és kedves. Az meg hogy nem vagy szép az hülyeség. Nem anyádnak kell tetszeni hanem a barátodnak. Ha ez megvan akkor nincs gond! Puszillak
2013. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem mondtam el eddig mert szerintem még korai lenne de ő meg bemutatna már ....
2013. jún. 13. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem, van egy fiú akit szeretsz, és aki szeret téged.

Édesanyádnak meg ne most akard elkezdeni a megfelelést, mert azt már elkezdted.

Úgyhogy szerintem fejezd be.

Ne itasd az egereket.

És ne adj olyan embere véleményére, aki a rosszat veszi észre, és kívánja neked.


Tudom, hogy szeretnél bizalmas viszonyt édesanyáddal, de mint látod ez nem megy, pont amit fentebb írtam.

Inkább ne tárulkozz ki neki ennyire, mert egy fogódzót adsz a kezébe, hogy beléd kössön, és elrontsa a boldogságodat.

Tarts távolságot, és épp annyit mondj, amennyi elégséges, hogy ne tudjon rajtatok csámcsogni.

Ártasz magadnak a továbbiakban, ha felemás kapcsolatba, több energiát akarsz belerakni, és kitárulkozással magadat teszed védtelenné.

Persze, hogy sérülsz.

Úgyhogy itt az ideje, hogy a sarkadra állj.

2013. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!