Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy csaj anyja zaklat, hogy...

Egy csaj anyja zaklat, hogy hagyjam békén a lánya barátját, meg ronda dolgokat mond rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú csoporttársam, akinek van barátnője pár éve. Nekem nem tetszik ez a srác abszolút, mikor közeledni próbált, akkor is mondtam, hogy hagyjon már. A srác vidékről költözött fel Pestre és vidéken van a barátnője. El szoktunk menni a többiekkel ide-oda néha beülni, illetve olyan szakon vagyunk, ahol kis létszám van és együtt is kell dolgoznunk 1-1 projekten. A srác többet akar tőlem haverságnál, mondta, hogy otthagyja a barátnőjét, én meg mondtam, hogy ezt felejtse el, mert nálam ő max barátként jöhet szóba.

Nem tudom, hogyan, de a csaj ezt megtudja valahogy és biztos pár többiekkel közös kép miatt akadt ki, de írt nekem, hogy szálljak le a pasijáról, különben megbánom. Visszaírtam neki, hogy figyelj, nekem nem kell a barátod, sosem kezdtem ki vele, még ha tetszene, sem másznék bele a kapcsolatotokba. Erre a csaj anyja(!!) írt nekem, hogy ők már 4 éve együtt vannak és szégyelljem magam, hogy a lánya miattam sír, nem tudja, milyen nevelést kaptam, hogy rászálltam más barátjára, de szégyellheti magát az anyukám is, biztos Pesten ez a szokás, hogy mindenki r.banckodik. Köpni-nyelni nem tudtam, vissza se írtam. Aztán írt még egy levelet még durvább dolgokkal. Ti mit csinálnátok, hogy ne süllyedjetek le az ő szintjére, de azért az igazságérzetetek is kielégítődjön? Komolyan röhejes ez az egész, még életemben nem támadt így nekem senki, főleg nem ilyen dolog miatt.

19/L


2013. jún. 14. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes anyuka. Én a helyedben nem állnék szóba velük ezután. Ne idegesítsd magad feleslegesen ilyenen. Röhögj egyet inkább.
2013. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem, valami közösségi oldalon írogatnak, mert gondolom, az e-mail címedet nem adtad meg nekik.

Tiltsd le őket, nem éri meg elrontani miattuk a hangulatodat.

2013. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

"Ti mit csinálnátok, hogy ne süllyedjetek le az ő szintjére, de azért az igazságérzetetek is kielégítődjön? "


Semmit. Ha ez az ügy az igazságérzetedet sérti, akkor mégiscsak van benne valami, hiszen ha tényleg nem érdekelne a srác, akkor nem érdekelne mit ír az a lány meg az anyja.

2013. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem kéne rajta felhúznom magam, de azért kiakaszt, hogy nem is ismer, szerintem pont nem a mások pasiját elvevő lánynak tűnök, meg eleve hogy veszi a bátorságot, hogy ismeretlenül ilyen szavakkal illessen, meg még az anyámat is, aki egy értelmes, tanult nő és normális nevelést kaptam. A közös képeinken meg nem a sráccal vagyok, hanem még kb 5-6 emberrel.
2013. jún. 14. 16:26
 5/18 A kérdező kommentje:

3-as, ha lenne benne valami, pont akkor nem érdekelne, hogy mit írnak. Arról pedig nem beszélve, hogy ha lenne benne valami, akkor is hogy jönne az anyja, hogy beleszóljon?

De így, hogy 2 tök idegen ember írogat olyan dolgokat, amik szerintem akárkinek rosszul esnének, azért nem jó érzés és jó, hogy nem vagyok tőle boldog..

2013. jún. 14. 16:29
 6/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon megértem, hogy idegesít, de már megtanultam, hogy az ilyen emberekkel nincs értelme leállni vitatkozni, mert tökmindegy, mit mondasz, akkor is csak fújják a magukét.

Te már leírtad az igazat, meg a véleményedet a lánynak is, az anyjának is, ennél többet nemigen tehetsz. Végeláthatatlan vitába belemenni ilyenekkel nem érdemes. Úgysem fognak neked igazat adni, ha a fejed tetejére állsz is. Csak időpocsékolás.

2013. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát azért ez röhej tényleg. Már felnőtt emberek vagytok, még ha lenne is köztetek valami, akkor se lenne köze anyukának az egészhez, ugyanis akit nem lehet elvenni, az nem is fog elmenni.

Írd meg neki, hogy ha nem fejezi be a primitív irományait, akkor fel fogod jelenteni és szégyellje magát ő, hogy felnőtt létére ennyi esze van.


Jóhogy nem már rá akarja kényszeríteni a srácra, hogy elvegye a lányát vagy nem tudom.

2013. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, én ilyen esetben habozás nélkül "lesüllyednék" a lány anyjának szintjére, mert tapasztalat szerint mindenkivel csak a saját szintjén lehet úgy kommunikálni, hogy azt meg is értse...
2013. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Írnék neki egy szép választ, hogy felnőtt létére viselkedhetne emberként, és szálljon le rólam, mert se kedvem, sem időm nincs ostoba emberekkel foglalkozni.
2013. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én meg nem válaszolnék. Értelme semmi, és semmivel nem lehetne jobban felhúzni őket.
2013. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!