Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek kezeletetlen...

Mihez kezdjek kezeletetlen édesanyámmal? (16/L)

Figyelt kérdés
Jelenleg 8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Édesanyám teljes mértékben ellene akar fordítani... Akár mit tesz az anyámnak sehogysem jó... Sőt, még bele is köt de persze a véleményét nekem panaszolja el és azt állítja hogy menekűlni fogok előle. Az szúrja anyám szemét a legjobban hogy nagyon illedelmes és hogy másképpen beszél... Miért ekkora tragédia hogy valakai más egy kicsit??? Hogyan lehetne ezt megoldani????? Félek hogy a kapcsolatomra mehet... Sokat vitatkozunk mióta ez megy itthon...
2013. jún. 7. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold. Megértem, hogy ez próbára teszi a kapcsolatotokat. Ha anyukád látja, hogy ennek ellenére is kitartasz a barátod mellett, lassan lenyugszik majd. Esetleg kérd meg őt szépen, ha ismét a barátod ellen beszél, hogy legyen szives ne beszéljen igy róla előtted, mert neked ez fáj. Anyukád lehet hogy csak félt, és ez ilyenformán nyilvánul meg nála. Próbáljon meg a barátod kicsit bevágódni nála, pl. ha ott van nálatok, segitsen valamiben.
2013. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ne vidd oda a barátodat

szerintem a barátodon érződik, hogy jobb családból való, és ez szúrja a szemét, bár nem értem, miért, inkább örülne neki, hogy ilyen barátod van

2013. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy másképpen beszél, meg hogy más egy kicsit?
2013. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Meghallgatnam anyukad is.
2013. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon illedelmes, ez persze a beszédén is észrvehető és anyám szerint nyálasan beszél de én meg nem fogom őt megváltoztatni
2013. jún. 7. 23:05
 6/8 yakumo18 ***** válasza:
Anyád egy proli, örülj neki hogy ilyen illedelmes és jóravaló fiút találtál magadnak. El ne engedd :)
2013. jún. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2013. jún. 8. 06:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond meg édesanyádnak, hogy akkor még szerencse, hogy nem neki kell vele járnia! :D Istenem, neki is volt lehetősége olyan párt választani, amilyet akart, majd nehogymár ő tudja, hogy neked ki vagy mi a jó! Ha legközelebb problémázik, simán mondhatod, hogy neked ez így jó, ő pedig törődjön a saját életével, és faképnél is hagyhatod ilyenkor!
2013. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!