Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hagynak békén a szüleim?

Nem hagynak békén a szüleim?

Figyelt kérdés

azt mondták a szüleim hogy ha nem csinálok valamit majd elmegyek varrónönek mert ahhoz nem kell tanulni. De nem értem miért mondják ezt ha mindössze egy 4-esem van, matekbol a többi jegyem 5-ös. nem birják abbahagyni hogy ne szekáljanak mert az már nem jó nekik ha nem modellként keresem a pénzt. De én értelmes munkát akarok és a modellkedés nem munka. Azt sem értik meg (anya talán egy kicsit) hogy 15 év alatt nem keresnek modelleket. hogy beszéljem le őket (habár nem lehet velük beszélni mert mindig nekik van igazuk) hogy ne vigyenek semmilyen modell castingra nyáron (apa fejébe vette hogy csinál magának facebookot és minden ügynökségnek elküldi a képeimet. -.-") jo mondjuk nemtudom hova befizettek 200.000ft-t és addig nem nyugszanak amig 160.000ft-t nem keresek.modellkedéssel. Az eszem megáll...


13/L


2013. jún. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ne akarjanak már a kislányukból egy ribancot csinálni. Vannak ám szüleid, az szent...

Ne hallgass rájuk, a modellkedés a ribancoknak való.

2013. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
23%

na nem a modellkedés nem ribancoknak való..Palvin Barbi is az??NEM!! -.-

Amúgy a szülőknek ez szerintem valami berögződés..nekem is mondták már eszt...mondd meg nekik,hogy te nem akarsz modell lenni,és nem vagy te olyan hülye,hogy mindig szekáljanak :)

2013. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belőled akarják megvalósítani, ami nekik nem jött össze?

Beszéld meg velük, hogy te ezt nem akarod, mondd el nekik, mit akarsz csinálni helyette. Ha nem értik meg, emlékeztesd őket, téged megkérdeztek-e, mielőtt beneveztek az ügynökséghez. Ha végképp nem értenek, felhozhatod a gyermekjóléti szolgálatot is, ahová simán bemehetsz panasszal, hogy dolgoztatni akarnak. Egy kivizsgálást nekik is megér.

2013. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem értek egyet az elöző válaszolókkal. A modellkedés nem ribanckodás. Nyilván ha nem akar akkor nem kell modeelnek lenni, ha te nem akarsz modeelkedni akkor ne tedd, és mond meg ezt a szüleidnek is hogy hagyjanak békén ezzel,de egyébként a modellkedés nem rossz dolog. Szerintem a odellkedés akkor ribanckodás ha pl kiteszed a melled a kamerának, meg akt fotózás stb. na ez tényleg ribanckodás, de ha szép vagy, és modell vagy, attól még nem vagy ribanc. Álltalába az irigység szokott az emberekből kiáltani mikor ha valaki sikeres és szép akkor ő már ribanc....
2013. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok még. És kedves kérdező: Tuti nem leszel ilyen jegyekkel varró nő, ezekkel bármilyen suliba elmehetsz! Egyébként mellesleg a modelkedés se egy életbiztosítás. Nagyon jó ügynökséghez kell menni, hiszen sok helyen átcsesznek!! Alapból egy portfólió 100 ezer felett van.. ÉS egyébként ez nem igaz hogy 15 év alatt nem lehet! Biztos vannak olyan helyek ahol nem lehet, de szülői beleegyezéssel akár egy 2 éves gyerek is lehet modell!
2013. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!