Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig lehet este kint mászkál...

Domicica kérdése:

Meddig lehet este kint mászkálni egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Na szóval 13 éves vagyok és lány. Most hogy nyári szünet van minden este megyünk sétálni, de anya csak kiilencig enged el. De tegnap tizig voltam és itt kiabált. Szerintetek igaza van? Meddig kéne kint lennem?
2013. jún. 18. 16:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
9ig szerintem is bőven elég a mászkálás, esetleg azt kérdezd, meg, hogy még egy órát lehettek e csupán a ház előtt. Az is jobb mint a semmi:)
2013. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen is csak 9-ig mehettem ki. 17 évesen 10-ig. 18 éves koromtól akkor jövök-megyek mikor akarok. Bár nem vagyok egy kimászkálós fajta.

A 9óra korrekt egy 13 évesnek.

21/L

2013. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

En ugy tudom hogy 18alatt nem.is lehet 10utan kint lenni....

bar nem hiszem hogy ciganyoktol fugg....en speciel 21eves no letemre nem pont toluk felek az utcan

2013. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 13 évesen korrekt az este 9! Én anno 13-14 évesen 7-8ig mehettem ki, 16-17 évesen is amikor a többiek bulizni jártak, nekem max 11re otthon kellett lennem..ha el is mehettem 17 évesen, csak is a nővéremmel, de nekem max. hajnali fél2-2re haza kellett mennem...amikor 18 voltam és lett egy komoly kapcsolatom, az érettségi miatt nem aludhattam ott náluk, "tanulj csak" címszó alatt..vagy ha nagy ritkán ki tudtam könyörögni akkor is másnap reggel 8-ra a kapuban kellett lennem, lehetett az szombat, vagy vasárnap pedig..(Szerencsére a középiskola után megváltoztak a dolgok. :D)

Szóval lehetne még rosszabb a helyzeted is, ne panaszkodj annyit, ha tovább szeretnél maradni valahol mint 9, akkor ész érvekkel állj elő, ne hisztivel és azzal, hogy mert a Juliska is maradhat...

És ami a legfontosabb, akármennyire nem szeretnél hazamenni, mindig időben érj haza, ameddig a szüleid elengedtek, mert ha eljátszod a bizalmukat még ennyire sem fognak elengedni, mert féltenek!

2013. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen korrekt a 9. Szerintem kérj bocsánatot és ígérd meg neki hogy többet nem csinálsz ilyet és tartsd is be mert nagyon fognak izgulni hogy hol vagy, főleg ha nem is veszed fel a telefont. Ha meg valamiért késel picit akkor telefonálj. Ezeket saját tapasztalatból írom, én is volt hogy tovább maradtam anno de hidd el nem éri meg az az egy óra ha utána nem engednek el. Most még csak kiabálás volt de legközelebb lehet, hogy az lesz a büntetésed hogy nem is mehetsz. De ha látják, hogy mindig hazaérsz és eddig is túlélted akkor biztos megengedik előbb-utóbb hogy tovább maradj kicsit.
2013. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

8-kor kellett hazaérnem ennyi idősen (azaz 11 éve), nagyvárosban.


Szerintem a 9 korrekt.

2013. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem 21:00-21:30 pont elég neked :) 15/f
2013. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukádnak. Ha megegyeztetek, hogy addig maradsz kint, akkor tartsd magad hozzá. Ha annyira kint akarsz maradni, akkor könyörögd ki, de gondolj már bele, milyen érzés lehet az, ha a gyerekednek egy órája otthon kellene lenni, de nincs?
2013. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A 9 korrekt. Ha pedig 9-et beszélnénk meg és te lányomként 10kor jönnél haza, nem kiabálnék, csak legközelebb egyáltalán nem mehetnél! Becsüld meg anyádat! N29
2013. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
az összes körülményt figyelembe véve, az én 13 évesem nyolcig mászkálhat. Felnőtt társaságában tovább, de ez ritka. Szerintem az anyukád döntése korrekt.
2013. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!