Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig lehet este kint mászkál...

Domicica kérdése:

Meddig lehet este kint mászkálni egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Na szóval 13 éves vagyok és lány. Most hogy nyári szünet van minden este megyünk sétálni, de anya csak kiilencig enged el. De tegnap tizig voltam és itt kiabált. Szerintetek igaza van? Meddig kéne kint lennem?
2013. jún. 18. 16:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

Igaza van, de kiabálnia nem kellett volna, mert büntethet másként is: ha nem jössz haza időben, akkor két hétig nincs internet vagy bandázás vagy mozi, amit a legjobban szeretnél. Erősebb a nevelő hatása, mint a lelki terrort súroló ordítozásnak.


Az este 9 óra abszolút korrekt határidő ebben az életkorban.


(Az az ember, aki ma írta, hogy 22 évesen este kilencre pizsibe bújva alvásra készen kell lennie, na az a gáz, übergáz!)

2013. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Sehova se mehettem ennyi idősen. A húgomnál már engedékenyebbek, de neki is sötétedésre otthon kell lennie.

Laktam városon, ahol senkit sem ismertem, sajnos tényleg veszélyes. Nem egyszer kellett sprintelnem hazafelé.

Ráadásul mostanában ilyesmivel vannak tele a hírek. Persze, hogy aggódnak a szüleid, főleg, ha késel.

2013. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és egyik este 9-től negyed 11-ig kint voltam és utána olyan razia volt itthon, pedig rohantam haza. Szerintem is korrekt a 9 óra!
2013. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
"Szerencsésebb" helyzetben vagy,mint anno én..ennyi idősen meg 14 évesen délután 6-kor már otthon kellett lennem....míg be nem töltöttem a 18-at addig max este nyolcig csavaroghattam...Egyébként anyud joggal nem enged hiszen félt...
2013. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye de egy kislány 8-kor már legyen bent, mert 13 évesen kislány vagy akármennyire hiszed magad nagynak.
2013. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!