Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A Bíróság kimondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Bíróság kimondta hogy péntek este 18. 00tól, vasárnap 19. 00ig, az apának láthatási joga van, lehet e szabályozni hogy 18. 00tól-20. 00ig nem érkezik a gyermekért, nem engedem el?

Figyelt kérdés
Vagy épp a hasára üt és azt mondja szombat délben viszi el. Nem tudok se munkát vállalni hétvégére, se programot a gyermekkel!Elég volt a szívatásból!
2013. máj. 15. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

nem

joga van elvinni es ha kesik akkor kesik

Viszont lehet vele beszelni jojjon idobe mert a gyereknek agyban a helye 20 kor.

2013. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem péntek 18-tól vasárnap 19-ig bármikor mehet mivel láthatási joga van. Beszéljétek meg mikkor menjen.
2013. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem, szerencsére ilyen szabályozás nincs.


Arra még nem gondoltál, hogy értelmes felnőtt ember módjára megkérdezd előtte nap, hogy hánykor jön a gyerekért? Nyilván az exednek is van élete, neki is sokszor becsúszhat valami.

2013. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Normális anya nem korlátozza az apa láthatási jogát. Akkor találkozzanak, amikor akarnak. Ebben az esetben az apjánál lehet, amíg te hévégén dolgozol.

Kivéve, ha veszélyezteti a gyereket.

2013. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező! Amit privátban írtál, nyugodtan leírhatod ide is, nem hiszem, hogy annyira személyes lenne, hogy csak rám tartozna.


Ha rossz viszonyban váltatok el, valamint ha a férjed "szándékosan" szúr ki veled, akkor is csak a megbeszélés a megoldás, és olyan szabályozás akkor sincs, amit te remélsz. Ezek tények...

2013. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem nincs ilyen sőt ha az apai láthatást korlátozod fel is jelenthet.
2013. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű kérdést tettem feltettem fel! Köszönöm a válaszokat! Én örülnék a legjobban ha nem kéne ilyen ügyben kérdeznem.
2013. máj. 15. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

csak én értem félre?

Anya a gyerekkel otthon ül és várja Apát,aki majd valamikor beesik? Nem korlátozhatja a láthatást de ne őt bántsátok már,hogy ez nem tetszik neki...

2013. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Én nem bántom, csak nem értem, miért probléma az, ha az apuka pl. csak szombat tud néha jönni, vagy péntek este 9-kor.


Tényleg lehet, hogy az apa egy köcsög, de az is lehet, hogy túlórázik, utána még bevásárolnia kell, céges fogadás van hajnalig, a fene tudja. Ha rossz a viszonyuk, biztos nem köti ezeket az exfeleség orrára.


Normálisan le kell ülni felnőtt módjára megbeszélni legközelebb, hogy ha tudja előre, hogy késni fog, vagy csak szombat jön, akkor tudná-e jelezni, mert teszem azt, akkor péntek elvinné az anyuka valamerre a gyereket, és nem rá várna otthon.


Az a baj ilyenkor, amit sokszor a saját szüleimen is látok. Azt hiszik, hogy "normálisan" szólnak a másikhoz, de közben sokszor undokok akaratlanul is, mert mérgesek a másikra. És ez nem jó, mert csak a gyereknek meg maguknak ártanak ezzel. Nem mondom persze, hogy az anyuka/apuka is ilyen, de sajnos ez nagyon gyakran előfordul :(


Próbáljatok meg nyugodtan beszélni a témáról, más nem fog segíteni.

2013. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet vele értelmesen beszélni, kérvényezd h az átadás a családsegítőben történjen. Ha jól tudom, van ilyen lehetőség, és akkor lesznek hivatalos tanúid, hogy nem élt a lehetőséggel, téged pedig nem zaklathat később otthon. Én se állnék vigyázzban egész hétvégén, arra készülve, h apuka mikor szándékozik jönni. Egy normális apa, ha csak két hetente láthatja a gyerekét, nem szervez magának más programot. Arról meg nem is beszélve,h mekkora stresszt/csalódást okoz az őt váró gyereknek:(
2013. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!