Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék hivatalosan...

Hogyan tudnék hivatalosan apukámhoz költözni? (anyummal lakok)! NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!

Figyelt kérdés
mikor megszülettem szüleim elváltak azota élek anyukámmal de én nem birom itthon tovább nem megfelelő CSALÁDI körülmények között élek ugyértem romlottak a jegyeim mert a tesoimra kell vigyazni és mindenért engem szidnak kényelmetlenül érzem magam itthon.Valaki esetleg tudna segiteni hogyan tudnék apukámhoz költözni.a legegyszerübb modon!
2013. jún. 18. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Apukád mit szólna hozzá?

Ha ő is bennevan, akkor indítson "gyermekelhelyezési" pert. Ott valószínűleg megkérdeznek téged is, ha más elmúltál 14, akkor a szavad perdöntő.

2013. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
örülne neki amugy 14/L és Köszönöm
2013. jún. 18. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Mehetsz. Apukád elintézi a szükséges papírmunkát és élhetsz nála. Velem is kb ugyanez volt,13 évesen eljöttem apuhoz,mert nem bírtam tovább.

22L

2013. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!