Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekelhelyezési perem még...

Gyermekelhelyezési perem még nem zárult le de el szeretnénk költözni egy kb.240 km-re levő faluba, párom szülőfalujába. Ezt megtehetjük-e vajon, és ha igen, akkor mennyiben fogja befolyásolni a per lefolyását?

Figyelt kérdés
a gyerekek nálam vannak, közösen neveljük őket párommal

2013. jún. 19. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokat kell majd utaznod a tárgyalásra. És a gyerekek láthatását is meg kell oldanod, sokba kerül majd az utaztatásuk, arra is gondoltál?
2013. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a párod beleegyezik akkor megteheted ha nem akkor nem.
2013. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint a gyerek apja, szóval a volt párod.
2013. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell az apa beleegyezése,legalábbis anyám se szó se beszéd elköltözött velünk egy számunkra majdhogynem idegen pasihoz 300 km-rel arrébb. Apának egy szava nem lehetett,ügyvéddel is beszélt,pedig fájt értünk a szíve,főleg,hogy a távolság&költségek egyenes arányosság miatt ritkábban találkozhattunk vele,mert anyának esze ágában sem volt,hogy megoldja a láthatásokat,apának kellett mindig eljönnie értünk,elvinni magához,majd visszavinni anyához és hazaautózni.


Tehát annyiban fogja befolyásolni a pert,hogy majd utazgathatsz a tárgyalásokra. De azért beszéld meg a gyerekek apjával a dolgot.

2013. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az apád hagyta még más nem biztos, hogy hagyja. Igenis közös felügyelet alatt kell az apa engedélye.
2013. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az apa biztos hogy nem egyezne bele,még bosszúból se!Én persze megadnám neki az elérhetőségeinket ,tehát nem zárnám el a gyerekeket tőle.Most csak egy gondolat:"Albérletbe lakunk,a főbérlő felmondja a szerződést velünk.Akkor én nem költözhetek el mert van a perem???És ha itt helyben (falu)nem találok albérletet?azért ez érdekes,szerintem.
2013. jún. 20. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Te elköltöztetsz azt senki nem akadályozza meg, csak a gyerekeket nem viheted magaddal.
2013. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Természetesen a gyerekek nélkül sehova nem megyek!!!
2013. jún. 20. 17:18
 9/9 A kérdező kommentje:
"Akkor én nem költözhetek el mert van a perem???" helyesbítenék természetesen itt arra gondoltam hogy a gyerekeimmel együtt!!!
2013. jún. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!