Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen elviselhetetlenek...

Miért ilyen elviselhetetlenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Komolyan már nem lehet kibírni. Ha bentvagyok a fürdőszobába és akármit csinálok(fürdök, wc-n vagyok), ha be akarnak jönni rámnyitnak és bejönnek, mint ha ott se lennék. Már folyamatosan kulcsolom az ajtót akkor is ha csak pisilni megyek. Múltkor elmondták a szüleim, hogy nem vagyok normális és kivették a kulcsot. De könyörgök..inkább az nem normális, hogy még az apám is bemászkál meg mindenki. A másik, hogy mindenhova követnek. Ha kimegyek a konyhába jönnek utánam megnézni, hogy mit eszek (nem vagyok cukorbeteg, nem kell ellenőrizni) de tök mind1, hogy a konyhába vagy a nappaliba, vagy a szobámba, esetleg az udvarra megyek ki. Ők már ott vannak. Akkor, ha nem foglalkozok annyit a kutyámmal, mint szoktam (mert esetleg nem vagyok jól) akkor már nincs felelősségérzetem. Az előbb is ki lettem küldve hozzá, de elbújik a garázsba hűsölni. Csak este játszunk és sétálunk, ő is csak akkor élvezi. Meg ha el akarok menni a barátaimmal valahova akkor apa azt mondja, hogy 'nem mész sehova, van kutyád' Imádom a kutyám, amikor csak tudok vele vagyok, ahova tudom viszem magammal. De melyik kutyás ne járna el kikapcsolódni?! Hogy birjam szüleim? Előre is köszönöm!

15/L


2013. jún. 22. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ez a fürdőszobás dolog ismerős... Csak nálunk nem jártak be, hanem benyitottak kopogás nélkül és rájuk kellett kiabálni, hogy csukják be.


Aztán egy idő után meguntam és elkezdtem becsukni kulccsal az ajtót. Akkor azon panaszkodtak, hogy minek csukom be az ajtót. Aztán pár hét múlva a retardált apám kidobta a kulcsot... Azóta is nyitogatják... rohadtul idegesítő.


Nem értem, hogy egyesek mi a fenéért nem képesek tisztelni más privát zónáját.

2013. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
szerintem vagy nem vártak téged, vagy fiút akartak heyletted... tuti
2013. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De már az a durva, hogy meglátom őket és ideges leszek..

Nálunk csak úgy szimplán besétálnak és ha szólni merek akkor én vagyok a szar

2013. jún. 22. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem próbáltad még megbeszélni velük?
2013. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Állandóan próbálom. De velük nemlehet
2013. jún. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!