Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti akkor is "csináljáto...

Szülők ti akkor is "csináljátok", ha nem szeretitek már egymást?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni! Szüleim házassága megromlott, sokat veszekednek, anyukám pedig más férfival ismerkedett, apu nagyon féltékeny volt.. Ez már kb fél éve tart és mondta is anyu, hogy nem biztos hogy együtt maradnak. Viszont mostanában voltak arra utaló jelek, hogy még szexelnek (húgom rájuk nyitott véletlenül, én meg hallottam ezt-azt persze nem szándékosan). És múltkor is elmentünk egy rendezvényre, ott anyukám megcsókolta aput, meg sokszor úgymond "rámászik".. De ettől függetlenül sokat veszekednek és anyu azt mondja el fog válni. Nem tudom mit gondoljak.. nagyon el vagyok keseredve. Szüleimnek korán születtem még elég fiatalok.. művészek, nagyon jófejek és együtt szeretem őket, nagyon jó gyerekkorom is volt. Félek, hogy elválnak:(

14/L


2013. jún. 25. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor a szex oka nem a szerelem, hanem a vágy.
2013. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád lehet, hogy már nem szereti, de azért elkapja a hév.
2013. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Apu szereti anyut, ő nem akarna elválni soha, mindig szépen beszélt vele istenítette, dicsérte mások előtt meg büszke volt rá, hogy jó nő a felesége. Anyukám viszont valamiért már nem szereti:(
2013. jún. 25. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért bujnak össze, hogy hátha sikerül rendbehozni az életüket. Vagy pedig még az anyud eleget akar tenni a házasságuknak. Sajnos ezt csak õk tudhatják, hogy mi zajlik közöttük. Mi kivülállók csak találgatunk.
2013. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk tök ugyanez volt, én is kb 14 voltam. anyu elhidegült, apu még szerette, de azért szex volt. aztán egyszer anyukám azt mondta, hogy ez így nem állapot, hogy kb. csak dugni meg főzni jár haza, úgyhogy a szexet sztornózták, és elkezdtek dolgozni a kapcsolatukon.

azóta az újabb kistesót várjuk:)

19L

2013. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!