Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum nem tart semminek,...

Tüng. kérdése:

Anyum nem tart semminek, semmibe vesz és néz, mi lesz?

Figyelt kérdés
Sírás határán vagyok...14 évesen már vizsgáznom kell matek, magyar és románból. Aránylag jó tanuló vagyok célokkal, viszont ma a román vizsgát nagyon elrontottam. Real beállítottságú vagyok, de ezt anyám nem érti meg. Leüvöltötte a fejem, hogy mekkora egy söpredék vagyok, sose lesz belőlem semmi, csicska vagyok stb. Alig várja, hogy 18 legyek és eltakarodjak innét. Mindjárt sírok, holnap meg vizsgázok. Meg persze holnapután is. Remélem azok jól sikerülnek, de ilyen lelkiállapotban nem megy. Nem vagyok jó gyerek az tény, de azért akármennyire vagyok fiú, ez nekem is fájt.

2013. jún. 25. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Édesapám 3 éves koromba meghalt, anyum erős lelkiállapotba van, és van egy 18 éves testvérem.
2013. jún. 25. 16:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyukád esetleg román?
2013. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem... magyar ő is, de tud perfekt románul.
2013. jún. 25. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdezem, mert ezen ennyire kiakadni, hát istenem, minden diáknak becsúszhat egy-egy rosszabb vizsga. Majd kijavítod máskor.

Elhiszem, hogy fájt, ahogy veled beszélt. Remélem, hogy rájön, és bocsánatot kér tőled.

2013. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fog bocsánatot kérni, és ez sorsdöntő vizsga, nem lehet újra írni se...:/
2013. jún. 25. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
szegénykém, ne törődj vele. próbálj a vizsgára koncentrálni, ne ezen gondolkozz. próbálj elvonulni amennyire lehet. a vizsgák eredményeit meg csak akkor közöld, ha túl vagy az összes vizsgán.
2013. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!