Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám előttem beszél a csajaiva...

Apám előttem beszél a csajaival, mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van ebből, hogy az valami hihetetlen!

Annyiszor hallottam már, hogy telefonálgat valami csajokkal (nem váltak el anyával, de utálják egymást), aztán kb 3 hete baromira elegem lett már, és leszóltam, hogy "nem zavartatod magad, ugye?". Tudjátok miket hallottam??? "Úgy megnyalogatnám a p*nácskádat, vedd fel azt a szexi bugyit, majd letépem rólad", és hasonlók..


Erre 5 perce megint ilyeneket hallok. És ráadásul annyira h*lye, nemhogy bemenne az egyik szobába és ott telefonálna, neem, ő az előtérben telefonál, én meg az emeleten az előtérben mindent szó szerint hallok, pedig nem hallgatózok...


Na most mit tegyek még? Komolyan nem veszi észre magát? Amikor beszóltam neki, magyarázkodott, hogy ő csak valami haverjával hülyéskedik, ne legyek már buta.. Persze, még én ...


2013. jún. 26. 18:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs a stílusért, de ne tudjátok meg, mennyire idegesítő ez!
2013. jún. 26. 18:53
 2/10 A kérdező kommentje:

És tudjátok mi a legszebb ebben??

Azt is hallottam már, hogy egy haverjával dumálgat, hogy az a k-rva csak 20.000 ft-ot kért 1 óráért, míg a múlt heti 30.000 ft-ot..


Nekem meg soha nem ad pénzt, mert "nincs"! Nem kapok zsebpénzt, könyörögnöm kell, hogy vegyünk egy új cipőt, mert lerohad a lábamról

2013. jún. 26. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Mond meg neki hogy rohadtul nem kiváncsi az egész ház az ő telefonszexeire, és hogy ne csinálja előtted ezt mert nagyon irritál! Mond csak meg neki a magadét! Sok sikert hozzá :D
2013. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, mikor egy gyerek tiszteletlen a szüleivel... De tudod mit? A te apád megérdemli!

Legközelebb beszólhatnál valami ilyesmit: hála neked, jobban tudom a krvák tarifáját, mint a kenyér árát. Lehet, hogy neked köszönhetően fog megtetszeni a szakma.


Fúúú, de kíváncsi lennék, mit szólna egy ilyenre.

2013. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Undoritó némber az apád. Legalább te értelmes vagy, és nem süllyedsz le az õ szintjére.

Szóljál az anyudnak vagy csukd be az ajtót, hihetetlen milyen bunkók vannak, vagy közönséges emberek. Hogyan viselkedhet egy apa igy a gyereke elõtt?

Hány éves vagy?

2013. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

nem jól írod az árakat ,sok a 20-30 egy óráért,

biztos ,hogy apád ezeket mondta ?

2013. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
miért nem válnak el?
2013. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédasszony is annyit kap, legalábbis ő azt mondja. 20 perces döngölésért, ahogy ő mondja. Amúgy apád egy tapló. Az a beszólás. amit fentebb írtak, vesd be, és írd meg, mit reagált.
2013. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ez durva!!!!!!!!!!!!!

MOndd meg a magadét neki, ha az én apám lenne és így viselkedne, akkor tuti megmondanám neki, hogy engem levesztették gratulálok hozzá,és gratulálok a sok telefonszexhez, persze a haveroddal hülyéskedsz, na és a mai szex,partnered mennyit kért egy óráért? Kitartást neked kedves kérdező, sok szerencsét!

2013. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb vedd ki a kezéből a telefont és törd össze.
2013. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!