Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feldolgozni,...

Hogyan tudnám feldolgozni, hogy kivel volt előttem a párom?

Figyelt kérdés

Mindkettejüket ismertem, egy helyen dolgoztunk. A mostani párom már akkor is szimpatikus volt nekem, a nőt viszont utáltam. Megjátszós, negédes, ráadásul igénytelen ronda trampli. Csodálkoztam is, hogy mit eszik rajta ez a nekem szimpatikus férfi. Aztán nekem jött egy nagy szerelem az életemben, ők közben szakítottak, később mi is. Eltelt még egy év, és mi összejöttünk.

Azóta persze beszélgettünk a múltról, és még inkább megerősödött bennem, hogy mennyire borzalmas nővel volt előttem a párom. Ő viszont kedves nosztalgiával emlékszik rá vissza.


Nekem ez jelenleg szörnyű érzés, minden önbizalmam oda. Nem tudom azon túltenni magam, hogy vajon kívülről én is ennyire szánalmas vagyok, mint az a nő?!


Tudom, ez értelmetlen, de nem megy ki a fejemből, hogy ha előttem ő tetszett neki, akkor én is olyan vagyok....


26N


2012. nov. 17. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez tök úgy jött le mintha féltékeny lennél erre a nőre. Ne foglalkozz vele, Ő a párod múltja, most már veled van. Azért mert Te szánalmasnak látod azt a nőt, nem jelenti azt hogy más is így látja.
2012. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

Hasonló dolog van velem, csak én 16 vagyok. A barátommal másfél éve vagyunk együtt, az egyik osztálytársammal 3 hónapig voltak együtt(le is feküdtem ezalatt), ekkor még nem is ismertem a páromat, csak néha összefutottunk mikor az osztálytársamat megvárta a suli előtt.

Mikor összejöttünk elég gázos szitu volt köztünk a csajjal, azóta "jóban vagyunk", de nem a legjobb barátnőm, pedig régen az volt. Néha mikor eszembe jut, hogy előttem vele volt(sőt, szakítottak és rá három nappal már velem randizott, rá egy hétre össze is jöttünk) elég rosszul érzem magam, nekem is az önbizalmam oda van akkor, sőt van hogy egy busszal megyünk a csajjal mivel ugyan ott lakik ahol a barátom, akkor mindig róla beszélgetünk, és szinte szégyellem magam.. És én is ezen gondolkozok, hogy ő egy kicsik nagyobb darab, furcsa a foga, pattanásos, és elég furcsa a személyisége is, mindemellett nekem még híznom kéne az átlaghoz(nem vagyok azért csont és bőr), szép az arcom, a fogaim hófehérek és katonasorban állnak... De én azzal nyugtatom magam, hogy vele csak 3 hónapig bírta, belém viszont minden nap szerelmesebb lesz :) Szóval kell hozzá sok idő, de egyszer csak megszokott lesz ez a helyzet :)

2012. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért de gondolom érthető amit írtam :D
2012. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, attól mert neked szánalmas másnak nem az, hiszen van családja, barátai és a párod is összejött vele és mint írod, nem úgy emlékszik rá mint egy kibírhatatlan valamire. Tudod, minden kapcsolatban 2 ember van, és te csak az egyik oldalról hallottad a dolgokat , lehet nem is úgy ahogy volt, csak mindenki saját magát színezi persze, és rátesz még, hogy utálod is a nőt.

Lehet épp a párod miatt nem működött, nem tudhatod.

Nem lesz hosszútávú ez a dolog veled se, ha ilyeneken agyalsz mert mindig frusztrált leszel és hisztizel és lehet amúgy nem vagy szánalmas, de ezekkel pont ugyanolyan leszel.

2012. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1-es, igazad van, attól hogy szerinte szánalmas, nem biztos, hogy a párom is így látta. Épp ez a bajom, hogy nem tudom elképzelni, mit szeretett rajta.

Majd' 5 évig voltak együtt, el voltak jegyezve, nem tudom elhinni, hogy vele akarta leélni az életét.

2012. nov. 17. 20:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy érzek mint te! Csak nálunk azért kicsit bonyolultabb a helyzet.. nekem nem egy "trampli" nőt kell feldolgoznom, hanem kb 80at. :( Egy -kettőt ismerek is, nem szebbek nálam a férjem mégis lefeküdt velük, én meg mostanában nem kellek neki. De van a másik fele, amikor ő szerinte szebb lányokkal volt. Hát nem egyszerű. Mindenki szerint azzal kéne vígasztalódnom hogy velem állapotodot meg, engem szeret, én szültem neki de ezt baromi nehéz elhinni.. Teljesen átérzem a helyzeted!

Kitartás! :( Én reménykedem hogy idővel elmúlik.

2012. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül lettek Ők exek, ezt ne felejtsétek el :) Én férjemnek is voltak előttem szerelmei, kapcsolatai, de ezt tiszteletbe tartom és nem is igazán izgat a dolog akármilyenek is voltak :)
2012. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Itt valójában nem az a gond, hogy valójában nem trampli és ez csak a kötelező "retkes, rühes, buta r*banc"-ozás"??

Esetleg az, hogy őt eljegyezte, téged meg nem?

Nekem kicsit így jön le..

2012. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Óóóóh, köszönöm, jó, hogy van, aki megért.


8. válaszoló: épphogy nem a szokásos "retkes-ribanc-a-pasim-exe" témáról van szó, mert a nőt mindig is utáltam, akkor is, mikor még nem a mostani párommal képzeltem el az életem. A jelenlegi lelki válságomnak pedig az egyik kiváltó oka (érdekes :)) hogy megkért a párom, egy hónapja, aminek nem tudok felhőtlenül örülni, mert az van bennem, hogy "őt is, őt is".

2012. nov. 17. 22:16
 10/17 anonim ***** válasza:

És azt szabad tudni, hogy ki dobott ki, kit?

Szóval te csak akkor nyugszol meg és hiszed el, hogy téged szeret, ha már gyereketek van??

Úgy belefutni egy házasságba, hogy az előzővel versenyezz gáz..Csak szólok.

2012. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!