Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hatással van a gyerekre...

Milyen hatással van a gyerekre, ha szeretkezni látja a szüleit?

Figyelt kérdés
Ti emlékeztek olyanra, hogy a szüleitek előttetek "csinálták"? Hogyan éltétek meg ezt az élményt?

2013. jún. 28. 15:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Én hallottam csak:( Nagyon rossz volt. Megijedtem.

Emiatt amikor én csinálom, néma vagyok, mint a hal. Ha kijönne egy hang is, egyből ők jutnak eszembe, és elmegy mindentől a kedvem. Pedig tudom, hogy ez természetes, és tudom, hogy a szülők is szexelnek, de akkor is ez van.

2013. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Bennem negatív nyomot hagyott, bár véletlenül láttam meg. Ez van.
2013. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
13 évesen véletlen rájuk nyitottam, ma 62 éves vagyok, végigkisért. Akkor nem tudtam igazából felfogni mi is az, azt hittem az fáj anyámnak, nagy traumát okozott! Sokat sírtam éjszaka és ha tehettem nem hagytam őket kettesben. Egy szobánk volt, éjjel sokára aludtam el, füleletam, ha mégis zajokat hallottam, belecsíptem az öcsémbe, aki akkor felsírt és abbahagyták, végül elaludtam. Ugye nem úgy volt mint manapság, hisz ma a csapból is a sex folyik!
2013. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nagyban függ a szülők reakciójától. Ha a szülők utána bűnbánó arccal, "nagyon kellemetlen ez" érzéssel léteznek utána, a gyerekre is átragad ez a szorongás.


Ha elmagyarázzák a korának megfelelően, hogy mit látott és a felnőtteknél ez normális - és így is gondolják, tehát a testbeszéd nem üti a szavakat, akkor nem hiszem, hogy mélyebb nyomot hagyna.

2013. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Na ezert sem egeszseges, amikor a szulok es gyerekek egy szobaban alszanak...
2013. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem szerencsére nem,én tuti megálltam volna a fejlődésbe.
2013. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ,a szülők hogyan reagálnak az adott helyzetre.Ha egy természetes,mégis intim dologként tűntetik fel a gyerek szemében ezt a jelenséget,akkor benne is így fog megmaradni.
2013. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Én csak halottam és nagyon rossz volt. Nem is nagyon tudom elmondani milyen érzés volt. Megijedtem és rosszul lettem, hánynom kellett, fojtogató érzést éreztem és féltem, remegett kezem, lábam.
2013. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Amíg egy szobában aludtunk a szüleimmel (kényszerből), kb 7 éves koromig, addig soha nem tapasztaltam, hogy lenne szexuális életük.

Viszont miután külön költöztünk (mi gyerekek másik emeletre), akkor gyakran hallottam őket, nagyon zavaró volt, mert nem tudtam tőle elaludni, és tudtam,mhogy nem tartozik rám. 7-8 évesen már tudtam, h mit hallok,mviszont az öcsém rákérdezett, az rosszabb volt, mert nem tidtam mit mondjak neki, ő akkor csqk 4 éves volt, hát azt hazudtam apu biztos maszírotpzza anyut... Jobb ötlet hijján.

Nem érzem, hogy a nemi éltemre hatással lett volna, de még mindig rossz élményként gondolok rá.

Mindig megpróbáltam hamar elaludni, hogy ne halljam...

2013. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként meg nem kell ahhoz feltétlen egyszobában aludni, hogy valami áthallatszon.
2013. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!