Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit tesztek, ha...

Szülők, mit tesztek, ha halljátok a (felnőtt) gyereket szeretkezni a párjával?

Figyelt kérdés
Volt már olyan,hogy véletlen meghallottátok? Mit tettetek? Hogy éreztétek magatokat?
2013. jún. 28. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Célozgass rá burkoltan. Megfogja érteni.
2013. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmit mert szerencsére nem csinálják nálunk.
2013. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Elmegyek onnan, hogy ne halljam.
2013. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha már-már kiabálnak, akkor finoman szóvá tenném, de egyébként nem.
2013. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen fordulna elő, akkor megkérném a gyerekemet, hogy legyenek kicsit diszkrétebbek éjjel, mert zavaró.


1 vagy 2 alkalomra nem szólnék, az megesik.

2013. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Az ajtó mellet kiabálnám a fiamnak, hogy ADD MEG NEKI AMIT ÉRDEMEL AZ A KUR.@!!!
2013. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Fokozatok:

1.) Ha csak egyszer történt, akkor nem foglalkoznék vele.

2.) ha rendszeresen és zavaróan, akkor szólnék, hogy ezt nem így kéne, meg más is él ebben a házban.

3.) Ha ezt nem értik meg, akkor megint beszélnék velük, hogy jobb lenne, ha más helyszínt találnának.

4.) Ha még mindig nem hajlandóak, akkor megzavarnám őket az összes lehetséges módon, hátha rájönnek, hogy ők is zavarnak engem. :)

2013. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
78%
Szüleim hétvégente rendszeresen hallják. Apám akkor direkt szexel anyámmal, hogy megmutassa ő a házban a férfi, és úgy szexel, hogy anyám hangosabbakat nyög mint az én aktuális csajom.
2013. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Berontok egy korbáccsal latex cuccban....


...Úr atyám, micsoda kérdés ez??? ha zavar, megkéred, hogy kicsit diszkrétebben intézze a szerelmi életét, és ennyi...

2013. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos előfordult már, hogy meghallottak minket a szüleim, bár igyekszek halk lenni, mikor itthon vannak. Viszont volt már olyan, hogy nem fogtam magam vissza, és nem vettük észre, hogy hazaért édesapám. Gondolom bekapcsolta a TV-t és mosolygott egyet magában, nem volt belőle ügy. Nem szóltak még érte soha. Én is hallottam már őket nem egyszer. Most én is álljak anyám elé, és mondjam neki, hogy ne nyögjön? Ugyan már. Persze mindenki visszafogja magát, amikor kell, de előfordulhat, hogy hangosabban nyikorog az ágy, vagy egy jól eltalált mozdulat miatt valaki megüti a magas C-t.
2013. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!