Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elment. Nagyon fog hiányozni....

Elment. Nagyon fog hiányozni. Hogyan tegyem könnyebbé ezt a két hónapot?

Figyelt kérdés
19 éves. Magabiztos, klassz srác, nagyon szeret minket, mi is Őt. Nem volt még ilyen sokáig távol, és most ez engem nagyon rosszul érint. Próbálom az életünket átalakítani erre a 2 hónapra, de most még semmi ötletem sincsen, minden gondolatom Ő körülötte forog. Ha van ötletetek, ami segít, megköszönöm :)
2013. jún. 28. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Most miről van szó? a barátnője vagy, az anyja? vagy mivan?
2013. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, az anyja vagyok :)
2013. jún. 28. 18:20
 3/18 anonim ***** válasza:
ki is vagy te?????
2013. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát ez vicces volt. :D
2013. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Munka, hobbi, barátnők, családi egyéb programok, nem hiszem hogy nem találod fel magad...


Nem csak a gyerek körül forog a világ, ez a baj ha valaki nagyon csak ekörül forog aztán ha kirepülnek ott állnak tétován hogy mi az értelme az életének...


?

2013. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Két hónap? Jesszusom, te vagy a tipikus anya, akinek a fiacskája nélkül megáll az élete.
2013. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Kedves anyuka!


A fiad felnőtt, ideje elfogadnod.


Dorka

2013. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

OK. Köszi, akkor az a legális, ha lesz@rom, hol van, nem is érdekel, és pont elfelejtem.

Na nem, nekem ez nem fekszik :)

2013. jún. 28. 19:30
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem mondta, kedves anyuka.

Csak azt próbáljuk vázolni, ez nem a világ vége, elment, önállósodik, elkezdi élni a saját kis életét, ebben igazán semmi rossz nincs.

2013. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

:) Hát, szerintem ne hívogasd állandóan, hagyd, hogy ő jelentkezzen. Biztos fog szólni, hogy szerencsésen megérkezett. Ne beszéld meg vele, hogy este x időben újra hívod, egyrészt zavaró lehet bizonyos körülmények között, másrészt nem kisfiú már. Majd ő telefonál. Gondolom, most üres a lakás - csinálj egy jó alapos nagytakarítást. Akár a befőzés, meggy, cseresznye elrakása, bármi, ami hosszabb ideig lefoglal.


Nekem kolisok voltak a gyerekek, tudom, milyen üressé válik hirtelen minden. Könyv, barátok, mozi, jó film, kirándulás, fagyizás. Vannak jó kultúrális programok, mozduljatok ki. Csak nézelődni, lötyögni egy kicsit a tömegben, fesztivál, hangverseny, bármi, ami érdekel benneteket. Az elején nehéz lesz, de menni fog. Készíts pazar vacsorát a férjednek, egy üveg bort és élvezzétek a nyári estéket.


Hirtelenjében ezek jutottak az eszembe :)

2013. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!