Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 8 hónapja szakítottam...

Majdnem 8 hónapja szakítottam a párommal és most elkezdett hiányozni. Mért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szakítottam vele,mert agresszív volt,meg nem ütött,de sok volt a vita,meg dührohamai voltak és elegem lett.4 hónapig voltunk együtt,de nagyon sok szép emlék maradt,mikor épp nem vitáztunk,kedves volt,szerettem a családját.sokat kirándultunk,jól éreztük magunkat,együtt terveztük a jövőt.Már 5 hónapja van másik kapcsolatom,szerelmes vagyok ezért sem értem,mért tört rám kb 2 hete ez az érzés,hogy hiányzik az exem.Talán nem is ő,hanem az emlékek,a kirándulások,a terveink.Vagy én magam sem tudom. vagy talán csak az,hogy itt az ősz egy éve ismertem meg és lehet ez az oka,de nagyon rossz,sokszor sírnék legszívesebben és szégyenlem magam,mert itt van a mostani párom,akit imádok.

Volt még valaki így?


2012. szept. 9. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán túl korán ugrottál bele egy új kapcsolatba.
2012. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt nem hinném,mert már nem úgy hiányzik az exem,mint pasi,hanem tényleg inkább az emlékek meg az élmények.Nehéz elmagyarázni.Amúgy hamar túl tudok lépni egy szakításon,szóval 3 hónap bóven elég volt rá.Csak most fura kicsit ez az egész!
2012. szept. 9. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a volt páromra gondolni, aki 8 éve dobott engem. Nekem az volt a legszebb nyaram amikor vele voltam. Őt utálom, csak az az időszak hiányzik mikor még iskolás voltam, nem volt annyi felelőség és az pont vele együtt éltem át.
2012. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát még jó,hogy te nem vagy egy hímsoviniszta "tökéletes2 pasi :D! Kéne a fenének újra egy olyan ember,aki azt vallja,hogy minden nő egy k.rva,csak azért mert egyik exe megcsalta.De az emlékek amik voltak még az elejéről tényleg szépek voltak. Még jó,hogy a legtöbb pasi tudja,mit akar: szexet! :D
2012. szept. 9. 16:16
 5/6 A kérdező kommentje:
16:15-ös! Akkor érted miről beszélek!
2012. szept. 9. 16:17
 6/6 anonim válasza:

Ugyanabban a cipőben járok, mint te:S

Én sem tudom mire vélni ezt az érzést. Lassan 3 éve szakítottunk az exemmel, most pedig egy 1 éves kapcsolatban élek. Van, hogy eszembe jut napjában többször is az exem, és annyira rossz:/ Holott én is boldog vagyok, és imádom a páromat!

2012. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!