Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám milyen időegységeket...

Anyukám milyen időegységeket használ?

Figyelt kérdés
A családban mindenkinek max 15 perc jut fürdésre. Mikor fürdök anyukám beszól, hogy letelt a 15 perc. És én rgtön kijövök. Ez megy minden nap. Szülinapomra kaptam egy vízálló karórát. Mikor bezártam az ajtót fürdéshez, elindítottam a stoppert rajta. Már a hatodik percben jártam, erre anyám beszólt, hogy letelt a 15 perc. Inkább nem mondtam neki, mert mindenen kiakad. Szóval ez most hogy van?

2013. jún. 28. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak 15 percet lehet fürödni???
2013. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
:D
2013. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
6-an vagyunk testvérek, plusz a két szülő.
2013. jún. 28. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez amolyan szülő mértékegység, nálunk 10 perc ér fél órát fürdéskor (bár nincs szabályozva de így akarnak sürgetni, szóval mindig közlik,hogy már fél órája bent vagyok). Hét óra három perckor pedig azon aggódnak,hogy elfogok késni, mert elaludtam és már fél nyolc van.
2013. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk 10 perc három óra, vagy fél napos fölösleges p.i.c.s.a.áztatás.
2013. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy 8an egy lében fürödtök!!
2013. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dehogyis.
2013. jún. 28. 23:58
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Miért fürdötök naponta 15 percet?

Nekem 5 perc is bőven elég, mindenféle stopperek és nyaggatás nélkül.

2013. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
És nem mindegy, hogy ki mikor fürdik? Menj te utoljára, amikor már nem toporognak mögötted. A fürdés nem csak abból áll kedves válaszolók, hogy beállok a zuhany alá, bevizezem magam, 20 mp alatt tusfürdőzök, azt lecsapom és már futok is. Legalábbis én ettől nem érezném magam tisztának. Ezen kívül kell még borotválkozni, fogat mosni, testápolózni, hajat mosni, arcot tisztítani. Borotválkozni és hajat mosni nem feltétlenül minden nap. Ezen kívül még szoktam tisztítani a fülem, leszedem a lábamról a bőrkeményedést, fésülködök, hogy ne a szőnyeget hajazzam össze, ha esetleg a földre hullik pár szál. Az arcomat átmosom sminklemosóval, tonikkal, hetente 3 alkalommal bőrradírozok is. Plusz használok szájvizet fogmosás után (ami szintén minimum 3 perc). Szóval akárhogy számolok nem végzek 15 perc alatt a fürdőben. Ez nem azt jelenti, hogy 15 percig folyatom a csapot megállás nélkül, de azért minimum 5 percet állok alatta, de inkább többet. Ha hajat is mosok, akkor ez inkább 20-25 perc. Viszont a többi felsorolt elvégzéséhez is szükségem van a fürdőszobára. Persze ez inkább a nőkre vonatkozik, a férfiaknál max. a borotválkozás marad. De ez nem derült ki, hogy a kérdező milyen nemű. Viszont kíváncsi vagyok, hogy anyuka meddig fürdik.
2013. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Akkor én az utolsó miatt most csövesnek fogom magamat érezni...

Én bemegyek a zuhany alá, tusfürdő-melegvíz.. áztatom magam. Amíg otthon laktam a "gyere már ki" felszólításra azonnal kivonultam.

Fogmosás a csapnál, később is simán rá ér. Szájvíz nélkül, mert inkább fogorvoshoz járok, h ne legyen büdös a szám.

Sminket nem használok, így nem kell még órákig vakarnom a vakolatot.

Hajmosás után fésülködés tükör előtt zajlik, ami nálunk nem csak a fürdőben van, hanem az előszobában.( Ahol nem szőnyeg van.)

vagy a szobámban, elvégre az az én szobám.

Meg testápoló, hát.... figy.. hála az égnek normál bőröm van, néha kell, de AZT IS A SZOBÁMBAN!!!

Bőrkeményedés eltávolítása? Hjaaaj, én még fiatal vagyok...

Fültisztítás - szobámban, vagy a lakásban fel alá járkálva grimaszokat vágva....

Lábkörömvágás? ehm, max reszelni szoktam, de azt sem a fürdőben...

Mondjuk tegyük hozzá, hogy nálunk a wc a fürdőben volt, szóval... jha.. más behatások is voltak, h vki ne ott csináljon mindent :D

2013. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!