Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám milyen időegységeket...

Anyukám milyen időegységeket használ?

Figyelt kérdés
A családban mindenkinek max 15 perc jut fürdésre. Mikor fürdök anyukám beszól, hogy letelt a 15 perc. És én rgtön kijövök. Ez megy minden nap. Szülinapomra kaptam egy vízálló karórát. Mikor bezártam az ajtót fürdéshez, elindítottam a stoppert rajta. Már a hatodik percben jártam, erre anyám beszólt, hogy letelt a 15 perc. Inkább nem mondtam neki, mert mindenen kiakad. Szóval ez most hogy van?

2013. jún. 28. 22:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 LoL
2013. jún. 29. 12:22
 12/13 anonim ***** válasza:

10!


Én is fiatal vagyok, mégis van bőrkeményedésem. Pedig magas sarkúban egyáltalán nem járok... Na mindegy, csak azt akarom mondani, hogy ez nem korfüggő.


Egyébként én fürdeni szoktam, ritkán zuhanyzom, mert szeretek elnyúlni egy kád vízben. Fogat mosni, meg ilyesmi, azt később szoktam. Igaz, már a párommal élek, tehát nincs ilyen gond, hogy foglalt a fürdő, mert soha nem foglalt, bármikor bemehetünk egymáshoz, na meg általában együtt fürdünk. Míg otthon laktam soha nem volt ilyen "gyerek már ki" dolog. Mindenki addig zuhanyzott, fürdött, ameddig akart.

2013. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
35%
Fogorvoshoz naponta jársz, hogy ne legyen büdös a szád? Ekkora hülyeséget. Én is járok félévente, évente, ahogy időm jut rá. Szájvizet pedig gyerek korom óta használok a fogorvos ajánlására. Soha életemben nem volt lyukas fogam, ezért a fogorvosi székben nagyjából 3 percet töltök el, amíg körbenézegeti a fogaimat a kis tükrével. Fogkövem sem volt még, illetve semmilyen szájbetegségem. A sima fogmosástól sem büdös a szája az embernek, én sem azért lögybölök naponta 1-2 alkalommal, hogy ki merjem nyitni a számat. Nem is gondoltam volna, hogy van ember, akinek a drogériában a szájvizes polc mellett elhaladva ilyen gondolata támad, hogy na ezt is biztos csak a büdös pofájúak veszik... Szájhigiénia, ismered? Baktériumok, stb... Sajnos nem mindennel küzd meg a fogkefe és a fogkrém, még ha úgy is gondoljuk. A bőrkeményedésre meg annyit, hogy 12 éves korom óta kell pedikűröshöz is járnom miatta, mert olyan ortopédiai problémám van, ami miatt bármit csinálok, sajnos folyamatosan bőrkeményedés lesz a talpam több pontján is. Ettől függetlenül bár nem javasolt számomra, imádom a magassarkú cipőket, ezért inkább szorgosan küzdök a bőrkeményedéssel, de erről nem vagyok hajlandó lemondani. De biztos te csak 80 éves embereken láttál ilyet. Na meg persze igénytelen vagyok, amiért így bújtam ki anyám hasából. Sose kerüljön a közelembe ilyen beszűkült gondolkodású nyomorék, mint te vagy...
2013. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!