Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya megőrjít! Mit csináljak?

Anya megőrjít! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Folyton csak veszekedik velem, mindig azt mondja, hogy menjek el itthonról, ne a gép előtt üljek. Jó, ebben igaza van, de azt nem érti meg, hogy nincsenek túl sok barátom, aki van az nem helybéli, és nem tudna eljönni (anyagi okok, hiába magyarázom neki, nem érti meg. Ha kiad valamilyen feladatot, és megcsinálom mindig talál benne valami hibát, elkezd ordítani, , ha valamit véletlen elfelejtek megcsinálni, akkor rögtön ordít, hogy semmire nem vagyok képes stb. Én ezt már nem bírom tovább! Mit csináljak?
2013. jún. 30. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"hogy nincsenek túl sok barátom, aki van az nem helybéli, és nem tudna eljönni"


Akkor menj el te hozzá. Menj el 1-2 napra legalább anyádtól is megszabadulsz kicsit :D

2013. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ez lehet, hogy jó ötlet.. nem aludtam még soha egy barátnőmnél se, de lehet, hogy megkérdezem majd..

el akarok menekülni innen, de nincs kihez vagy hova ilyen porod kisvárosban >.< a barátom sem tud eljönni, neki is a szülei..

2013. jún. 30. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél így van.:D Nálunk is pontosan ez a helyzet. Nekem is ugyan így van a baráti köröm, ugyan ez a problémám és ugyan ezekért a dolgokért ordibál velem.
2013. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dettó :D ://
2013. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tinikori dac, illetve a szülő nem tudja levezetni a nap során felgyülemlett indulatokat.

Légy elnézőbb anyuddal. Néha menj el sétálni, akár hívd őt is. Ülj le mellé beszélgetni, tévézzetek együtt.

Ha vitázik ne szólj vissza (nem azt mondom hogy hunyászkodj meg) kezeld a helyzeted.

Próbálj a viszonyotokon javítani, hidd el, máris jobb lesz.

2013. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

15 vagyok.

6: köszi a Tippet, de nem hiszem, hogy össze fog jönni, anya folyton dolgozik, napközben fáradt, nem hiszem, hogy lenne kedve a sok munka után mászkálgatni a városban.

2013. jún. 30. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Segíts neki. Takarítsd ki a házat, mosogass el, vasald ki a ruhákat, esetleg főzz meg mire hazaér és leveszel a válláról nagy terheket. Valamint hasznosan töltöd az idődet.
2013. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Veled egyidős vagyok, kedves Kérdező, és dettóra ugyanaz van/volt velem is. Tavaly nagyon lázadtam emiatt, orbitális veszekedések lettek belőle, aztán valahol megszakadt mindez. Tény és való, hogy anya is elnézőbb velem szemben, de én is változtam. Van, hogy mai napig összekapunk, s veszekedés lesz (nem hagyom a magamét:D), de változott a helyzet sokat.:) Szóval amit írtak felettem is: légy elnézőbb, és a barátaiddal szervezz közös programokat, szerintem ha most nyáron csak bejöhetnének párszor hozzád.:)
2013. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Segítek neki, de soha nem jó, bárhogy csinálom mindig talál benne kifogást, hogy miért nem jó, és azért ordibál
2013. jún. 30. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!