Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrjít a feleségem. Anya az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít a feleségem. Anya az ilyen?

Figyelt kérdés
5 hónapja betegeskedem kórházban. A feleségem van otthon a 2 éves kisfiunkkal. Nagyrészt skype-on tartjuk a kapcsolatot, ha épp nincsenek itt. Így látjuk is egymást. Egyik délelőtt olyan 10 körül jött fel skypera beszélni. Mondta hogy elaludt. Ez elég fura volt, egy 2 éves gyerek mellett. Hozzátette, hogy a gyerek 7 óta hisztizik mert éhes. Na itt akadtam ki. Nem adott neki reggelit 7 óta! Közli, hogy most ne mis fog mert készülődik, sminkel, és lereszeli a körmét. Itt aztán végképp elpattant az agyam, de ezzel még nincs vége. "A pelenkáját sem tudom most kicserélni mert elkések pedig bekakilt..". Erre fél órát bámulja még a tv-t a gyerek meg ott üvölt és konkrétan nem érdekli. Kórházban nem akartam vele üvölteni skypeon keresztül, próbáltam higgadtan, nyugodtan, de semmi haszna. Láttam webkamon milyen rendetlenség van, szennyesek mindenütt... Főzni nem kell édesanyám megcsinálja (egy nagy házban élünk közösen) Édesanyám kitakarít, összepakol, kimos, és mellette még dolgozik is. Neki annyi lenne a dolga, hogy ellátja a gyereket és elmegy dolgozni. Mire ő megy, édesanyám hazaér és ő van a kisfiunkkal. Ezek nem ezt csinálja kb 3 hónapja. Flegma, nemtörődöm stílusú, könnyen vesz mindent... Pont az ellentéte annak ami volt. Amikor én hazamehetek néhány napra a családomhoz akkor sem csinál semmit, égett a pofámon a bőr, hogy a betegszállítók rugdosták arrébb a ruhákat, hogy be tudjanak segíteni. Elhiszem, hogy nehéz úgy, hogy én nem vagyok ott, de ott vannak a szüleim és tényleg munkából is a készre ér haza, ki van mosva, van meleg kaja, gyerek ellátva... Amikor édesanyám szól, hogy segítsen neki csak annyit, hogy kiteregeti a ruhákat, hát ő most biztos nem mert fáradt, minden nap minden órában. Megőrülök már ebben. Szerintetek?

2012. dec. 19. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Elzavarandó a háztól!
2012. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is gyógyulj meg!! Aztán beszélj vele a gyerkőcötök érdekében!!!
2012. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
emellett legalább jó nő?
2012. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Az a helyzet, hogy összeilletek.


Egy nőnek az a dolga, hogy nevelje a gyereket, vezesse a háztartást. Nem csinálja. Elbukott a szerepében.

Egy férfinak meg az a dolga, hogy biztosítsa a családjának a megélhetést, hogy példa legyen a gyerekeinek. Nem csinálod. Elbuktál a szerepedben.


Szedd össze magad, tessék meggyógyulni, hazamenni, dolgozni, és rendet tenni a házadban. Akár az asszony megregulázásával, akár személyi cserékkel.

2012. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Emellett én eltartom a családomat. Vállalkozó vagyok, munkámat egy laptopról elvégzem a kórházból, nem kell otthon nélkülözniük!!!
2012. dec. 19. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Na nem azért de ez nem jön csak úgy elő. Miért vele alapítottál családot? Az sem helyes, hogy hagyod, anyukád kiszolgálja.
2012. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2-3 hét alatt "változott át" előtte pont az ellenkezője volt a mostani állapotnak. Kérdeztem az okát, választ nem kaptam. Ha tudnám igyekeznék változtatni ha bennem van a hiba.
2012. dec. 19. 23:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt egy másik pasi van.
2012. dec. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szülés után teljesen felborul a hormonháztartás,a nők teljesen kifordulnak magukból. Nem lehet,hogy ez még tart nála?
2012. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem túl engedékeny vagy vele,és kihasznál téged.Nincs kitől tartania,te se szólsz neki oda keményen,nem csapsz az asztalra.Kényelmes neki ez a helyzet,hogy te nem vagy otthon,azt csinál amit akar,és szerintem ezt ő még élvezi is.

Nem anya az ilyen,aki nem tisztázza a gyerekét,nem eteti,fontosabb neki a smink!

Légy férfi és ne hagyj rá ilyeneket,ha nem tetszik neki akkor rúgd seggbe!


38/nő

2012. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!