Helokaa kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

szóval az van, hogy a szüleim nagyon gonoszak velem.. és nem azért mert nem vesznek nekem meggy cipőt vagy valami..

elmesélek mindent. Apukám is anyukám is orvos "tanult" emberek.. ezért azt akarják hog én is az legyek.. 4-5 tanuló vagyok de amikor osszehozok egy négyest megvernek.. és nem csak egy pofon mert az tudom hogy belefér néha.. hanem tényleg lek*áznak megütnek tépik a hajam meglöknek stb.. múltkor is nekem dobták a bizoyitványom mert lett 3 négyesem azán apám neem esett de én befutottam a szobámba és rázártam az ajtót és kiabált hogy nyisd ki te szerencsétlen , te r*banc.. 3 négyesért.. aztán nem takaritottam ki midketten ordítottak hogy egy senki vagyok hogy menjek a p*csába.. apám mindennap megfenyeget hogy sza*rá ver, a csontomat eltöri , a belemet kiapossa ha rosszat csinálok.. persze tudom sokat hibázok de gyerek vagyok nm az erőszak a megoldás.. de aztán másnap amikor meg félek kijönni a szobából hogy mit fog mondani anya vagy apa, minntha mi s történt volna.. odajön hogy jó reggelt kicsikém.. aztán este megint egy apróságért hogy pl. nem mosogattam el megüt , és leri*ancozik.. mindig megkapom hogy egy senki vagy egy sz*r alak vagyok , és rengtegszer nekem esett már.. és lökött már neki a lámpának dobott már nekem telefont.. most meg az internetem megbolondult és magas lesz a számlám és apa megint fenyeget.. és félek mert tuti megver.. mit tegyek? próbáltam velük beszélni de nem jött be.. ugyan ugy ordibáltak stb.. de nem tudom itthagyni őket.. de nehéz birni.. 14 / lany


2013. júl. 1. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég állat szüleid vannak annak ellenére, hogy tanult emberek. Gyerek semmi esetre sem való a kezeik közé. Remélem nem gyerekekkel foglalkoznak! Nem tehetsz semmit, mert bármit tennél, vagy panaszkodnál te innád meg a levét. Esetleg előhozhatnád,hogy szívesen bemennél egy gyermekotthonba, mert ott nem vernek. Kiváncsi lennék a

reakciójukra.

2013. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úristen...


Szegényke. Sajnos semmit csak tűrni a végtelenségig, és ha majd később léphetsz akkor lépj. Tipikusan azok az embrek akik társaságban meg a legbüszkébbek rád. Hiába nem a diploma osztja az észt....

2013. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy mondják az éremnek két oldala van. Ez egy olyan történet ahol szívesen meghallgatnám a szülőket is.

Tudod ez a agyonvernek, csonttörés sztori nehezen hihető el. Kórházban dolgozom mint nővér és sokszor látunk olyan gyerekeket akiket rendszeresen bántalmaznak a szülők. Akinek törése van, és az orvosok nem hiszik el a "lépcsőn leestem" verziót, ott teljes röntgen van, ami egyből kimutatja hogy a gyereknek mennyi csontja tört el. Ilyenkor már értesítik a gyámságot és a rendőrséget is..

Hiába orvosok a szüleid, ők sem istenek, ők sem bújhatnak ki a felelősség alól..

Ha tényleg igaz amit írsz akkor áruld el nekem hogy hol orvosok, hogy tudjak velük beszélni..

2013. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

utolsó: még az kéne hogy te mint vadidegen beleavatkozz aztán csak kapna a kislány...legyen már eszed!

És hogy gondoltad hogy odamész a folyosón hogy jaj már Dr. Kovács ne üsse már a gyereket a gyakorin panaszkodott...szerinted? ha igaz amit mond minimum megemlegeti egy életre amit kapna...

2013. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21:35 : nem azt mondtam hogy agyon vernek aztcsak annyit hogy ilyenekkel fenyegetnek.. annyira azért nem de nekem ez is rossz..
2013. júl. 1. 21:37
 6/9 anonim válasza:
beszélj rendőrrel.. jelentsd fel őket családon belüli erőszakért.. meg vannak ilyen családi szolgáltatók..
2013. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 21:37

Nem mennék oda, hogy "ejnye miért verik a lányukat" De mindenkinek utána lehet érdeklődni.

De sajnos sokszor tapasztalhatjuk itt a gyakorin is hogy a legtöbb tinédzser kicsit lódít ám. Nem azt mondom hogy a kérdező lódít. Elhiszem amit ír, hogy ez mind megtörténik vele. De addig senkit nem ócsárolok amíg nem ismerem a másik fél történetét.. Így mi végül is csak a kérdező verzióját ismerjük..

2013. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
21:56 : nem kertem hogy ocsarold. csak tanacsot kertem:) azt hogy hogyan probaljak veluk beszelni vagy valamit
2013. júl. 1. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szólj az osztályfőnöködnek vagy egy pszichológusnak.
2013. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!