Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok ha...

Anyukák! Mit szólnátok ha huszonéves fiatok egy negyvenes nővel állítana haza?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha csinos és értelmes, szimpatikus a nő, elfogadnám.
2012. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg elbeszélgetnék vele, hogy miért van ez.
2012. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem örülnék neki. Semmi jövője egy ilyen kapcsolatnak.
2012. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, köszönnék az illető nőnek, bemutatkoznék, megkínálnám, ilyesmi.... csak mint általában. Azt egy percig se gondolnám, hogy beleszólásom van a huszonéves gyerekem párkapcsolatába, de még kérésre is csak akkor tudnék épkézláb véleményt mondani, ha már megismertem az illető nőt.
2012. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Négyes, nálad a zöld kéz...:)

Nagyfiú már, majd eldönti..Az miért természetesebb (?)

ha a férfi az idősebb?

A szerelmet nem kilóra, korra, stb mérik. Láttam én már több tinit, aki mellett egy 40 éves nő sokkal jobban nézett ki. Nem kéne beleszólnod..

Ha a fiad őt szereti, akkor fogadd el Te is..vagy elveszítheted a fiadat is. Amit gondolom nem szeretnél.


Szintén egy anya, 2 felnőtt lánygyerekkel.

2012. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen más korosztály, más felfogás, meg a nő már jó pár férfin túl is lehet, akár házasságon is. Nem hiszem, hogy ez jó egy fiatalnak.
2012. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Tartom magam annyira toleráns embernek, hogy nem ítélkeznék egyetlen információ, azaz a holgy kora alapján. Nyitottan fogadnám.
2012. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal többet tud adni egy 40-es nő bármelyik feleannyi idősnél, ha jól is néz ki akkor meg pláne jó, én is rendszeresen megnézem és elfantáziálgatok pár szép formás 40-es láttán. öröm látni, hogy vannak olyan nők akiken nem fog a kor.
2012. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem örülnék neki, de nem enged úgyse beleszólást a magánügyeibe. "Az idő az ocsút kirostálja". Nem tudsz mit tenni,ha szeretik egymást, bele kell nyugodnod. Ha összeveszejtenéd őket, a fiad téged okolna, hogy tönkretetted az életét. Fogadd el, nem tudsz mást tenni, bár tudom, hogy ez nagyon nehéz, főleg, ha a nőnek már gyereke is van.
2012. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Manapság gyakran előfordul ilyen. A huszonéves lányok közül sokan beképzeltek a semmire, követelőznek, zsarolnak, stb. Egy idősebb nőnél már nincs ez így, a fiúk nyugodtan adhatják önmagukat.
2012. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!