Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egyszerűen megőrít! (? )

Anyám egyszerűen megőrít! (? )

Figyelt kérdés

Anyám egyszerűen rámszállt! Bármit csinálok nem jó. A múltkor teljesen megőrített és én egy nagyon türelmes ember vagyok, de most ő kihúzta a dugót! Azt mondta, hogy csináljak pudingot, mert jönnek valami vendégek és hogy tegyek bele mazsolát, pedig ő nem szereti, de azt mondta, hogy tegyek. Mondom jól van teszek...Este meg is jöttek a vendégek és anyám a vendégek elött olyan cirkuszt vágott ki, azért mert van a pudingban mazsola, hogy a szomszédok is mindent hallhattak.. Én bevonultam a szobámban és azóta is folyamatosan cseszegett. És már egyszerűen nem birom, de ha visszaszólok, akkor meg a szokásos rizsa, hogy "szemtelen kölyöke, hogy mered ezt" stb...

Nem tudom, hogy mi lehett a baja egyik napról a másikra ilyen lett. 20x megkérdeztem, hogy mi a baja, és ott is kishíján leordította a fejem, hogy SEMMI!!és már ez megy kb 4 hete...



2013. júl. 2. 17:55
 1/10 A kérdező kommentje:
15/L
2013. júl. 2. 17:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy klimaxol. Apukád veletek él? Hátha tud valamit.
2013. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Apukám velünk lakik, csak az a baj, hogy NÉmetbe dolgozik és csak háromhetente jön haza egy hétre, már őt is kérdeztem és azt mondta, hogy nem tud semmit és hogy majd beszél anyámmal, de ő sem jutott semmire... :/
2013. júl. 2. 18:02
 4/10 intrepid ***** válasza:
Hiányzik anyukádnak a férfi. Nagylány vagy, tudod mire gondolok.
2013. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hááát, a mazsolás dolgoktól én is kiakadok.:)
2013. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ForeverL válasza:
Nekem is ugyanez van... :/ Nem lehet semmit csinálni, várd amíg rendbe jön.... 13/L
2013. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem "anya" 18 évesen kidobott otthonról, nekem is hasonló volt...

Most élettársam van, és a szüleivel élünk együtt, anyukája nagyon rendes, párommal is jól kijövök, már itt lakom 4, lassan 5, hónapja. :)


19/L

2013. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó, Sajnálom, hogy rossz a kapcsolatod anyukáddal :/

Az én anyukám már egy kicsit rendbe jött, kb két hete voltunk nyaralni, asszem akkor ott sikerült kikapcsolódnia. ((:

2013. júl. 25. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell engem sajnálni! :) sokkal jobb életem van itt ahol most vagyok, igazából jobb igy nekem. Nem tartom a kapcsolatot anyaval, nekem csak apukam van. :)
2013. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Az a fontos, hogy érezd jól magad, ott ahol vagy :))
2013. júl. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!