Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vakarhatnám le magamról...

Hogyan vakarhatnám le magamról? Egyszerűen megőrít!

Figyelt kérdés
Jött egy új lány a középiskolánkba, elsőbe. Az a helyzet, hogy mindenkire rászáll, rám is, és konkrétan már a tököm kivan tőle. Folyton okoskodik, akármit mondok neki, ő még rávág egy ennél is durvábbat, mint pl. " -Tavaly télen elestem a jégen, és fájt. -Én meg elestem, és a műthetetlen gerincsérveimmel így meg úgy..." Most nem akarom már a szemébe mondani, hogy "Figyelj, nyomorult vagy." Beképzelt, nagyon menőnek érzi magát, ha beszélgetek valakivel, odapofátlankodik, és elkezdi mesélni a fa szságait. Lenyúlja a barátaimat, akiket NEM IS ISMER! Próbáltam már célozgatni arra, hogy mennyire állítania kéne magán, de kb annyi volt, mint halottnak a csók. Mint említettem, igazán vagánynak érzi magát, közben meg minden percben a telefonja a kezében van, és hívja anyukáját akkor is ha késik 4 azaz négy percet a busz, ha már felszállt rá, akkor is felhívja, hogy már a buszon van, felhívja, ha kapott ötöst... estébé. Eléggé rám van ragadva, rámerőlteti reggel a három pusziját, ááh... kikészít idegileg. Van esetleg valami tanács, hogyan tudnám magamtól eltolni? Mellesleg nem is ismer engem sem, de már szinte a legjobb barátjának tart, meg azt állítja, hogy szeptember óta naagyon jóban vagyok vele, pedig tavaly december vége óta tudok csak a létezéséről. Agyhalál. Van még pár idegesítő szokása, meg alakítása, de nem itt írom le. Köszi, ha végigolvastátok! Elnézést, hogy kicsit hosszú lett. Én komoly problémát érzek emiatt. Köszönök mindent előre is!
2010. febr. 20. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire utálod mindenképpen mondd el neki mi a szitu. Én biztos leszállnék rólad, ha szembesítenél vele, hogy neked nem tetszik ez a dolog. Valamint elég idegesítő lenne számára ha nem vennél tudomást a létezéséről. egyszerűen nézd levegőnek. ezzel bármelyik lányt le lehet állítani. vagy van egy 3. ötletem is. légy vele bunkó csak akkor beszélj vele ha kérdez valamit de akkor is csak "ja" meg "nem" ilyeneket mondj! Am ez nem jelent rosszat ám ha a csajok buknak rád! :)

15/L

2010. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De lány vagyok én is! :'D

Egyébként nekem a stílusom eleve olyan, hogy ja, nem, meg fikázós vagyok, szóval nem értem, miért pont én...

Egyszer megemlítettem neki, hogy neten beszélgetek egy kedves fiúval, az meg azóta is azzal piszkál, hogy mi van a pasimmal. . .

2010. febr. 20. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor az a megoldás, hogy megomondod neki, hogy mi a szitu.:)
2010. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18.22-es vagyok. Nagyon bocsi, tök hülye vagyok nem is gondoltam, hogy lány vagy tényleg bocsi. de igazából akkor sincs jobb ötletem, mint amiket írtam...:)
2010. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!