Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engedjem hozzájuk a fiamat?...

Engedjem hozzájuk a fiamat? (Kicsit bonyolult történet)

Figyelt kérdés
A fiam apjának van egy élettársa akinek a nagyszülei azt akarják, hogy engedjem el néha a fiamat hozzájuk. Ők egy eléggé "lepukkant" család ahol sok az "idegen", nem szeretném ha a fiam belekeveredne valamibe, de viszont haragot sem szeretnék. Mit tegyek?
2013. júl. 3. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a fiadat, hogy ő mit szeretne...
2013. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
menj át a fiaddal napközben vagy hívd át őket magatokhoz, akkor még is látják, de neked is szem előtt van.
2013. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ott vannak gyerekek akikkel játszhat de én nagyon féltem... Persze szeretne menni, csak félek, hogy roszba viszik a felnőtek.
2013. júl. 3. 09:15
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Jaj miért vinnék rosszba?

Istenem mindenkiről egyszerre rosszat kell feltételezni,nem is ismered őket!

De majd pont a felnőttek viszik bele a rosszba....húha...

2013. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
utolsó örülj hogy nincsenek ilyen emberek körülötted... 12 hetes kismama vagyok és szörnyülködve látom hogy a férjem húgának a másfél éves kislányát apósom a kocsmába hordozgatja magával, mikor az anyja otthagyja náluk. én se szívesen vinném ilyen helyre, sőt nem is fogom... 2-es voltam
2013. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jól ismerem őket hiszen egy utcában lakunk. De nekem fura, hogy miért akarják, hogy a gyerek odamenjen!?
2013. júl. 3. 09:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

" De nekem fura, hogy miért akarják, hogy a gyerek odamenjen!?"


Talán, mert a lány élettársának a gyereke. Nem irod, hoyg mennyi idös a gyerek, de a helyedben nem akadékoskodnék.

2013. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Először inkább ők jöjjenek hozzátok,akkor tényleg látják ők is.

Később meg menj a fiaddal oda.És akkor mentek mindketten és látod.

2013. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy én nem szivesen megyek olyan emberek közzé. Ők meg az én házamba ne jöjjenek márcsak azért is, hogy ne lássák mink van és ne tudjanak lopni. Az utcán találkozhatnak.
2013. júl. 3. 09:44
 10/18 anonim ***** válasza:
akkor meg egyértelmű ne vidd oda a fiadat ahova te sem mész szívesen mert valószínű akkor valami nem kerek velük... az apjának viszont joga van látni, mondd neki hogy nem szívleled a mostani élettársát sem a családját. nem is értem hogy mi köze a nagymaminak az unokája élettársának az előző házasságából született gyerekéhez...
2013. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!