Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A néhai barátaimról van szó,...

A néhai barátaimról van szó, elég bonyolult történet de nagyon rosszul érzem magam miatta, van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Nem úgy néhaiak, hogy meghaltak, hanem ugy hogy vagy elkopott a barátságunk vagy pedig nagyon összevesztünk. Nagyon gyakran álmodom velük, és olyankor vagy haragszom rájuk, hogy miért nem találkoztunk eddig, miért nem beszélünk, vagy hihetetlenül örülök nekik. Egyik már dolgozik és elég közel is lakunk egymáshoz, mégsem találkozunk soha, eleinte még én kerestem aztán lepattintott, amikor ö akart megkeresni már dacból nem álltam szóba vele, pedig nagyon jó barátnők voltunk. A másikkal meg én vesztem össze, szerintem igazam volt, próbáltam bocsánatot kérni de nem érdekelte... nincs pofám megint megkeresni... Voltatok ilyen helyzetben?
2011. márc. 4. 18:55
 1/2 yuda ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
uk, ami azután elmúlik. Békével el kell engedni, de ha felfedezed egyszercsak a neten, vagy az utcán, akkor úgy kell tenni, mintha tegnap láttad volna utóljára. Megöleled, meg kérded mi újság, ilyesmi. Bízd a sorsra, és ha meghozza,tziofogadd pozitívan.
2011. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!