Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miben és mennyire változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben és mennyire változott meg a kapcsolatotok az esküvő után? Milyen volt előtte?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 09:14
 1/6 anonim válasza:
92%
Én 3 évig élettársi kapcsiban voltam a feleségemmel.3 év után elvettem,és ennek már 10 éve :) Nos minden olyan mint volt,sőt még szebb
2013. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés hogy azt mondhatom hogy a férjem és nem a párom, élettársam , barátom. Jó érzés visszagondolni az esküvőre, vagy ha meghalljuk a zenét amire aláírtunk stb..

De igazából mi előtte is nagyon jól meg voltunk 7 évig és most utána 1 évvel sem változott semmi. Az érzéseink ugyanazok.Szóval igazából semmi nem változott.

2013. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan az esküvő után nem változott, előtte is szerettük egymást, azóta is szeretjük. Annyi, hogy utána már hivatalosan is egymás rokonai lettünk, és ezzel mindenben közösséget vállaltunk. Az érzelmek természetesen ettől nem változtak.
2013. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal nyugodtabbak vagyunk, kevesebb a feszültség.
2013. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Fura mód nálunk is ugyanúgy van, mint az utolsó válaszolónak... Egy csomó mindenki azt mondja, hogy házasság után ugyanolyan vagy rosszabb... Nekünk azóta nyugisabb, békésebb, meghittebb... Mondjuk mi előtte nem éltünk együtt.
2013. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is az van, hogy sokkal nyugisabb, meghittebb lett minden.
2013. jún. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!