Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztél, mire gondoltál,...

Mit éreztél, mire gondoltál, mikor úgy érezted elhidegült a kapcsolatotok, és szakítanotok kell?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, ki, mit gondolt, hogy mert nekiállni, mennyi ideig kellett erőt gyűjteni hozzá?

Azok válasza érdekelne főleg, akik előtte MEGPRÓBÁLTÁK rendbe tenni a kapcsolatukat/házasságukat, de nem sikerült.



2013. júl. 2. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

3 év után jöttem rá,hogy nagyon nem stimmel valami. 1 évig próbálkoztam helyrehozni,közeledjenek a jövőbeli terveink,rengeteget engedtem,harcoltam,de csak a falakba ütköztem.A végén már hozzáérni se volt kedvem,de kérlelésre se tett semmit.

Már vagy 2 hónapja megfogalmazódott bennem,hogy ez ennyi volt,de nem volt erőm szakitani,megszokás.

Aztán megismertem páromat,csak barátkoztunk,de rájöttem,hogy nekem ő kell.

Ennek 10 éve,azóta élünk boldogan.

2013. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy akármit csinálunk, az aktuális partneremnek zavar a jelenléte az életemben, akár velem van, akár nincs. Egyre inkább 'nem tudok időt szakítani rá', és nincs kedvem vele foglalkozni. És nem szeretem. És érzem magam fölött himbálódzni Damoklész kardját, hogy nemsokára meg fog tetszeni valaki más.
2013. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az kellett hozzá, hogy rádöbbenjek, hogy már életveszélyben vagyok, ha ott maradok. Addig mindig csak javítani akartam a dolgokon és próbáltam megérteni az agresszivitást, a hülyeséget. Nagyon naiv voltam.
2013. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem akkor jöttem rá, hogy mekkora gáz van, amikor már többé nem sírtam miatta. Közömbössé kezdett válni, nem érdekelt mi lesz. Azóta tudom, hogy amikor én már nem tudok többé sírni, akkor van igazán baj. Ekkor sem szakítottam, habár már nem próbáltam rendbehozni sem. Végül ő tette meg az utolsó lépést. Egyébként éppen időben,mert már kezdtem beleesni valaki másba.
2013. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a másodikhoz.

Amikor már "terhes" az egész.

Első kapcsolatomnál pl egy nagy beszélgetés után szünetben állapodtunk meg. Csak hétvégente tudtunk találkozni, megegyeztünk, hogy egy hétvégét kihagyunk. Amikor hazafelé tartottam a buszon, már azon gondolkodtam, mi mindent fogok tudni csinálni következő hétvégén most, hogy nem kell mennem barátnőmhöz. Na ekkor jöttem rá, hogy ennek nincs tovább értelme:)

2013. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is úgy volt, mint a 4-esnél. Akkor jöttem rá, mikor már nem tudott megbántani. Már egyszerűen csak nem érdekelt. Mikor nemhogy nem neki akartam elmondani először, ha történt velem valami, de egyáltalán nem meséltem el neki, pl. hogy leestem a lépcsőn.

Ez előtt rengetegszer próbáltam megjavítani, de mindig csak én voltam a hülye, ha nem tetszett valami, akkor vagy elfogadom, vagy ez van. Erre szokták mondani, hogy mindenhez 2 ember kell. A javításhoz is.

Mondjuk ebben az a szép ha az exem mesélné el a sztorit, úgy tűnne, nem is ugyanarról a kapcsolatról beszélünk.

Kb. fél év kellett, hogy teljesen kiboruljon a bili.

2013. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hasonló érzések kavarognak bennem is, köszönöm, hogy szántatok rám időt, és válaszoltatok.

Valójában az érdekelt, hogy ez lehet-e az, amit érzek. Hogy tényleg akkor van az a pont (például 2-es és 4-es válaszoló), amikor már "hidegen hagy" a dolog.

Még egyszer köszönöm!

2013. júl. 2. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:
25-ik születésnapom volt, 7 éve voltunk együtt a barátommal, de milliószorszakítottunk. A havercsajaival szervezett bulit, ahová én nem mehettem, mert "kiakadtam volna ha látom ők milyen cukin buliznak együtt" és úgy jött haza másnap, hogy lesmárolta az egyik lányt, de nem tudja miért csinálta. Ezt olyan hidegen mondta és én olyan rezzenéstelen arccal fogadtam, hogy el se hiszem. Mintha azt mondta volna, hogy nem volt virsli a boltban. Egy barátnőm rázott föl, hogy már érzelmek sincsenek köztünk, mit csinálunk még együtt, közli a szülinapomon, hogy egy másik csajt csókolgat és én még pofán se vágtam. Itt még egy hónapig laktam nála, aztán végleg szakítottunk.
2013. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!