Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom nem akarja megérten...

A családom nem akarja megérteni és elfogadni, hogy más vagyok, mint ők. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagykorú vagyok,de a mai napig megpróbálják megkeseríteni a párkapcsolataimat-néha sikerrel,néha sikertelenül.Mint minden ember,én is hibáztam,kicsi korom óta mindent el is mondtam a szüleimnek.Pár éve viszont nagyon megváltoztak,elkezdtek lekorlátozni,és azt szajkózzák,hogy ˝úgyis terhes maradok,de akkor kitagadnak˝,csak azért,mert nem szedek gyógyszert,mert a vérszegénységem miatt nem tudnék.Úgy viselkednek,mintha kondommal nem is lehetne védekezni.Egyelőre itthon élek,mert gimibe járok,ahol az átlagom elég magas.Hozzánk nem jöhet senki,ha én megyek valakihez,le vagyok luxusk*rvázva.Mit tegyek,már nem bírom tovább.

2013. júl. 4. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Küldd el őket a p#csába.
2013. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia


A sulit fejezd be utána ,ha teheted keress valami állást vegyél ki albérletet egy vagy több barátnővel aki függetlenedni akar mellette pedig vagy tanulj tovább vagy keress rendes állást.

A családoddal szakítsd meg a kapcsolatot ,hogy gondolkozzanak el a tetteik következményein.

2013. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Most miben is vagy más? Abban, hogy egy tini ribänc vagy aki minden pénzes hapsival összefekszik? És az a baj, hogy ezt nem nézi jó szemmel a családod?
2013. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Én ilyenkor mindig meghallgatnám a másik oldal véleményét. Sok érdekes dolog derülne ki.

Gimisként távolról sem helyes, amit művelsz, valószínűleg ezt teszik neked szóvá...

A luxusk_rvát sem szórják ám mindenkire, szerintem ne legyél büszke, hogy így hívnak... Én a helyedben erősen szégyelleném magam.

Te a tinir_banckodást másságnak hívod? :) érdekes :)

Én nagyon szomorú lennék, ha a lányom luxusk_rva lenne tinédzserként, de te tudod...

2013. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Feltetted már magadnak azt a kérdést, hogy melyikötöké a helyes értékrend?
2013. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem idegenekkel fekszem le,mint a kortársaim,hanem párkapcsolatban teszem ezeket a dolgokat.
2013. júl. 4. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
de ez milyen dolog már hogy ki tagadni a másikat az én szűleim is jőtek azal hogy ki tagadnak ha el mek a volt apámhoz ez azért mi szemétség én a hejedbe aszt teném hogy őssze pakolnám a cucom munka után néznék albérlet 1 szobás ami ugy kb 20 asba kerűl és bele vágnák a nagy világba utána szép lasan fel épiteném az életemet el kezdenék gyűjtőgetni stb
2013. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!